Cestovní pojištění – srovnání cen

Havarijní pojištění pro Audi

audi

Audi patří k nejstarším výrobcům automobilů v Německu. Tato automobilka byla založena v roce 1909 Augustem Horchem a jméno získala z latinského přepisu Horchova jména – Audi. V roce 1913 vznikl první automobil Audiwerke GmbH – Wanderer. V roce 1921 přišlo Audi jako první s umístěním řízení na levou stranu, což se uchytilo a používá se dodnes.

V současné době je Audi známé jako značka luxusních aut se skvělými jízdními vlastnostmi. Auta Audi poznáte díky jedinečnému designu na první pohled. Typický je důraz na zpracování detailů a dominantní maska chladiče singleframe. Audi také patří prvenství v provádění crash testů – první test provedla automobilka u závodního modelu Auto Union už v roce 1932.

Havarijní pojištění pro Audi

S provozem vozů Audi souvisí i nemalé náklady. Proto se určitě vyplatí uzavřít havarijní pojištění. To na rozdíl od povinného ručení kryje v případě nehody škody na vašem autě a krytí vám poskytne také na náhradu škod v důsledku vandalismu či přírodních katastrof. Sjednat si k němu můžete i další připojištění jako je pojištění skel, osob či zavazadel v autě, ale i pojištění při srážce se zvěří.

Porovnejte si nejvýhodnější havarijní pojištění pro Audi s naší kalkulačkou havarijního pojištění a sjednejte si ho rychle a snadno online.

Spočítat
havarijní pojištění

Nejčastěji pojišťované vozy značky Audi

Audi A6 Audi Q8 Audi A3
Audi R8 Audi A4 Audi A7
Audi A5 Audi Q7 Audi A8
Audi RS6 Audi S3 Audi Q5
Audi RS7 Audi Q2 Audi Q3
Audi A1 Audi RS3 Audi A2
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 95