Cestovní pojištění – srovnání cen

Tyto německé vozy rozhodně spadají do luxusnějšího segmentu. A tak je jasné, že jakákoliv cena oprav může být poměrně vysoká. Naštěstí je zde možnost uzavřít havarijní pojištění Audi, díky kterému se nemusíme bát případných nehod. Pokud vůz poškodíme, proplatí nám ceny oprav právě pojišťovna. A to s ohledem na pojistné limity, či výši spoluúčasti. Navíc může havarijní pojištění Audi zahrnovat i další časté situace, jako je vandalismus, přírodní živel, nebo i odcizení. I na to se pojistka vztahuje.

Uzavření z pohodlí domova

Dnes není problém pojistku uzavřít i online, což je spojeno nejenom s rychlostí, ale i s úsporou. Ideální cestou, jak havarijní pojištění Audi uzavřít, je porovnání cen jednotlivých pojišťoven. Poté stačí vyplnit online smlouvu, zaplatit pojistné dle daných termínů, a vše je hotovo. A poté už můžete chráněni vyjet na silnice.

Jak je to se spoluúčastí?

I havarijní pojištění Audi často vyžaduje spoluúčast. Jedná se často o procentuelní nebo pevnou částku, kterou při každé pojistné události platíme. Při výběru pojišťovny však lze narazit i takové, které mají spoluúčasti nulové. A tak se na proplácení škody nepodílíme žádnou finanční částkou. V tomto směru je to logicky ta nejlepší volba.

 
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 95