Havarijní pojištění Audi

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Havarijní pojištění pro Audi

Audi patří k nejstarším výrobcům automobilů v Německu. Tato automobilka byla založena v roce 1909 Augustem Horchem a jméno získala z latinského přepisu Horchova jména – Audi. V roce 1913 vznikl první automobil Audiwerke GmbH – Wanderer. V roce 1921 přišlo Audi jako první s umístěním řízení na levou stranu, což se uchytilo a používá se dodnes.

V současné době je Audi známé jako značka luxusních aut se skvělými jízdními vlastnostmi. Auta Audi poznáte díky jedinečnému designu na první pohled. Typický je důraz na zpracování detailů a dominantní maska chladiče singleframe. Audi také patří prvenství v provádění crash testů – první test provedla automobilka u závodního modelu Auto Union už v roce 1932.

Havarijní pojištění pro Audi

S provozem vozů Audi souvisí i nemalé náklady. Proto se určitě vyplatí uzavřít havarijní pojištění. To na rozdíl od povinného ručení kryje v případě nehody škody na vašem autě a krytí vám poskytne také na náhradu škod v důsledku vandalismu či přírodních katastrof. Sjednat si k němu můžete i další připojištění jako je pojištění skel, osob či zavazadel v autě, ale i pojištění při srážce se zvěří.

Porovnejte si nejvýhodnější havarijní pojištění pro Audi s naší kalkulačkou havarijního pojištění a sjednejte si ho rychle a snadno online.

Nejčastěji pojišťované vozy značky Audi

123

Audi A6

Audi R8

Audi A5

Audi RS6

Audi RS7

Audi A1

Audi Q8

Audi A4

Audi A4

Audi S3

Audi Q2

Audi RS3

Audi A3

Audi A7

Audi A8

Audi Q5

Audi Q3

Audi A2

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).