Povinné ručení Audi A8 2018

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Audi A8?

Audi A8 je vlajkovou lodí ingolstadtské automobilky. Nabídce vévodí od roku 1994. Na trhu se zatím vystřídaly čtyři generace této luxusní limuzíny a každá z nich vždy přinášela ty nejlepší aktuálně dostupné technologie.

Myslí na cestující i řidiče

Jízdu v Audi A8 si budete užívat, ať už se pouze povezete, nebo budete řídit. Všechna čtyři sedadla jsou polohovatelná, odvětrávaná, vyhřívaná a dovedou vás i namasírovat. Pokud sedíte za místem pro spolujezdce, můžete si pohodlí ještě navýšit odsunutím přední sedačky, ze které se navíc vyklopí podložka na nohy. Audi A8 2018 je vůbec prvním automobilem, který na tomto místě nabízí také masáž chodidel. Milovníky kvalitního ozvučení určitě potěší audiosystém od značky Bang & Olufsen.

Zbytek interiéru je na špičkové úrovni a plně odpovídá pověsti značky, která je svými interiéry vyhlášená. Interiér je perfektně odhlučněný a spolu se vzduchovým podvozkem zajišťuje naprostý klid a pohodlí za každé situace.

Audi A8 2018 posouvá kvality vzduchového podvozku na ještě vyšší úroveň. Nově přítomná umělá inteligence totiž dokáže reagovat na dění v okolí, díky čemuž lépe přejedete přes nerovnosti a zvyšuje se také bezpečnost. Například při hrozícím bočním nárazu se auto dokáže vmžiku naklonit tak, aby náraz netrefil přímo dveře, ale pevnější práh vozu.

Řidičům přináší Audi A8 například adaptivní tempomat či asistenta jízdy v koloně. Čtvrtá generace dostala do vínku také dynamické řízení všech kol, díky kterému je auto i přes svou velikost velice obratné. Nastavení vozu si můžete podle potřeby upravit některým z jízdních režimů. V nabídce jich najdete celkem pět - efficiency, comfort, auto, dynamic a individual. Poslední zmíněný režim je možné nakonfigurovat podle vlastního gusta. O perfektní osvětlení na cestách se starají adaptivní světlomety Matrix LED. Ty se natáčí do zatáček a automaticky upravují sílu světla, abyste viděli maximum, ale neoslňovali protijedoucí řidiče.

Pokud by někomu nestačila základní verze Audi A8, může vybírat také z upravených verzí pro fajnšmekry. V nabídce najdete prodlouženou verzi, která 5,17 metru měřící vůz prodlužuje na 5,3 metru. Na příznivce ostřejších motorizací pak čeká sportovně laděné Audi S8. To pohání benzinový osmiválec se dvěma turby a výkonem 571 koní.

Nejlevnější povinné ručení pro Audi A8 najdete na webu

Povinné ručení je možné najít v nabídce většiny tuzemských pojišťoven, často v několika variantách. Konečnou cenu povinného ručení sice ovlivňují zpravidla stejné parametry - motorizace, rok výroby, hmotnost, výrobce či typ vozidla, ale jednotlivé pojišťovny postupují při výpočtu odlišně. Pro běžného zákazníka je tak prakticky nemožné vyznat se v celé nabídce a získávání nabídek by ho stálo spoustu času a úsilí.

V dnešní době je naštěstí možné porovnat nabídky pomocí online kalkulačky. Přehled o aktuální nabídce získáte během několika minut. V kalkulačce stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem vozu.

Jakmile si povinné ručení pro Audi A8 vyberete, online si jej také sjednáte. Při volbě vhodného produktu se nemusíte řídit pouze cenou. V přehledu najdete také informace o limitu plnění, pojištěních obsažených v ceně a možných připojištěních.

Blog

 • Předání vánočních dárků
  25. září 2023|Nikola Zatloukalová
  S těmito tipy vás vánoční nákupy nezruinují

  Vánoce znamenají nemalé výdaje nejen za vánoční dárky, ale i potraviny nebo výzdobu. Kromě nákupního seznamu, online nakupování a pořizování dárků v průběhu celého roku vás zachrání následující tipy.

 • motorkář v Alpách
  23. září 2023|Petr Pohůdka
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Kvalitní a bezpečné oblečení, uzamykatelné kufry na motorku nebo povinná výbava přizpůsobená navštěvovaným zemím. Vícedenní výlety na dvou kolech vyžadují delší přípravu. Jaká výbava vám na dlouhých cestách přijde vhod?

 • Krádež auta - zloděj otevírá zámek na dveřích
  21. září 2023|Petr Woff
  10 nejčastěji kradených automobilů: Najdete v seznamu svoji značku?

  Moderní auta jsou stále sofistikovanější, ale pozadu nezůstávají ani zloději. Dříve používali hrubou sílu, která by jim dneska nestačila, takže se naučili různé elektrikářské a programátorské finty. V absolutním bezpečí není žádný vůz, některé modely však mizejí častěji než jiné. Jaké riziko hrozí Škodovce, Volkswagenu, Fordu a dalším automobilům?

 • Platba kreditní kartou
  19. září 2023|Magdaléna Kubečková
  Využijte kreditní kartu na maximum

  Umí vydělat několik procent z nákupu, nabízí zajímavé bonusy, pomůže vám překlenout čekání na výplatu. Můžete s ní bezpečně platit na internetu a v cizině vám usnadní půjčení auta. Když s ní ale neumíte pořádně zacházet, zaplatíte desítky procent navíc na úrocích. Víte, jaké jsou výhody a nevýhody kreditní karty?

 • Žárovka s mincemi v pozadí
  18. září 2023|Petr Woff
  Dodavatelé nabízejí energie pod cenovým stropem. Komu se vyplatí?

  Energie na evropských burzách zlevnily, a proto dodavatelé vydali nové ceníky. Společnosti ČEZ, E.ON, innogy, PRE nebo Pražská plynárenská nabízejí elektřinu a zemní plyn pod cenovými stropy, které stanovila vláda. Není však jisté, zda se v blízké budoucnosti dočkáme ještě výraznějších slev. Proto zvažte, jestli v současnosti uzavřete delší cenovou fixaci, nebo volnější smlouvu.

 • Zabezpečení motorky - zámek na kolo
  17. září 2023|Petr Pohůdka
  Zabezpečení motorky: Jak zastavit zloděje

  Lankové a řetězové zámky, zámek kotoučové brzdy s alarmem nebo GPS lokátor. Zabezpečení motorky proti krádeži má různou podobu. Který způsob ochrany je nejlepší? Záleží na konkrétní situaci. Nejlépe uděláte, když zkombinujete více prvků.

 • Figurka Lego
  15. září 2023|Jana Březinová
  LEGO, akční figurky a další sběratelské kousky. Jak je pojistit?

  V kostičkách LEGO nebo pár sběratelských kartičkách můžete mít doma stovky tisíc korun, a tak by vám nemělo chybět kvalitní pojištění. Netradiční sběratelské předměty můžete zahrnout do běžného pojištění domácnosti nebo je pojistit jako sbírku – pak se vám bude hodit znalecký posudek.

 • Kalkulačka a papíry s grafy
  13. září 2023|Petr Woff
  Sankce za předčasné splacení hypotéky mají stoupnout až na desetitisíce Kč. Jak se jim vyhnete?

  Vláda chce dovolit bankám, aby pokutovaly svoje klienty za předčasné splacení hypotečních úvěrů. Někteří občané by potom museli uhradit navíc až 2 % z předčasně splacené části celkové jistiny. V navrženém zákoně jsou však popsány situace, kdy můžete hypotéku bezproblémově umořit ještě předtím, než skončí její fixace. Pokuta se vám vyhne, třeba když prodáte svou nemovitost nebo se rozvedete. 

 • Muž na motorce
  11. září 2023|Jana Březinová
  Pojištění na motorku: Jak se liší od pojištění auta?

  Povinné ručení na motorku je levnější oproti autu, naopak za pojištění havárie si výrazně připlatíte. Neměli byste podcenit pojištění odcizení, protože motorky se více kradou. Co dalšího byste měli vědět o pojištění motorky?

 • Žena sedí s nohama v ponožkách u topení
  09. září 2023|Petr Pohůdka
  Topná sezona začíná: 5 tipů, na co nezapomenout

  Údržba kotle a komínu, odvzdušnění radiátorů nebo správné nastavení termostatu. Na topnou sezonu se raději připravte s dostatečným předstihem – zejména pokud potřebujete využít služeb profesionálů. Dobrá příprava vám navíc může přinést významné úspory. Na co před startem topné sezony nezapomenout?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.