Povinné ručení Audi A8 2018

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 70 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

    Spočítat ceny
povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Audi A8?

Audi A8 je vlajkovou lodí ingolstadtské automobilky. Nabídce vévodí od roku 1994. Na trhu se zatím vystřídaly čtyři generace této luxusní limuzíny a každá z nich vždy přinášela ty nejlepší aktuálně dostupné technologie.

Myslí na cestující i řidiče

Jízdu v Audi A8 si budete užívat, ať už se pouze povezete, nebo budete řídit. Všechna čtyři sedadla jsou polohovatelná, odvětrávaná, vyhřívaná a dovedou vás i namasírovat. Pokud sedíte za místem pro spolujezdce, můžete si pohodlí ještě navýšit odsunutím přední sedačky, ze které se navíc vyklopí podložka na nohy. Audi A8 2018 je vůbec prvním automobilem, který na tomto místě nabízí také masáž chodidel. Milovníky kvalitního ozvučení určitě potěší audiosystém od značky Bang & Olufsen.

Zbytek interiéru je na špičkové úrovni a plně odpovídá pověsti značky, která je svými interiéry vyhlášená. Interiér je perfektně odhlučněný a spolu se vzduchovým podvozkem zajišťuje naprostý klid a pohodlí za každé situace.

Chci porovnat povinné ručení

Audi A8 2018 posouvá kvality vzduchového podvozku na ještě vyšší úroveň. Nově přítomná umělá inteligence totiž dokáže reagovat na dění v okolí, díky čemuž lépe přejedete přes nerovnosti a zvyšuje se také bezpečnost. Například při hrozícím bočním nárazu se auto dokáže vmžiku naklonit tak, aby náraz netrefil přímo dveře, ale pevnější práh vozu.

Řidičům přináší Audi A8 například adaptivní tempomat či asistenta jízdy v koloně. Čtvrtá generace dostala do vínku také dynamické řízení všech kol, díky kterému je auto i přes svou velikost velice obratné. Nastavení vozu si můžete podle potřeby upravit některým z jízdních režimů. V nabídce jich najdete celkem pět - efficiency, comfort, auto, dynamic a individual. Poslední zmíněný režim je možné nakonfigurovat podle vlastního gusta. O perfektní osvětlení na cestách se starají adaptivní světlomety Matrix LED. Ty se natáčí do zatáček a automaticky upravují sílu světla, abyste viděli maximum, ale neoslňovali protijedoucí řidiče.

Pokud by někomu nestačila základní verze Audi A8, může vybírat také z upravených verzí pro fajnšmekry. V nabídce najdete prodlouženou verzi, která 5,17 metru měřící vůz prodlužuje na 5,3 metru. Na příznivce ostřejších motorizací pak čeká sportovně laděné Audi S8. To pohání benzinový osmiválec se dvěma turby a výkonem 571 koní.

Nejlevnější povinné ručení pro Audi A8 najdete na webu

Povinné ručení je možné najít v nabídce většiny tuzemských pojišťoven, často v několika variantách. Konečnou cenu povinného ručení sice ovlivňují zpravidla stejné parametry - motorizace, rok výroby, hmotnost, výrobce či typ vozidla, ale jednotlivé pojišťovny postupují při výpočtu odlišně. Pro běžného zákazníka je tak prakticky nemožné vyznat se v celé nabídce a získávání nabídek by ho stálo spoustu času a úsilí.

V dnešní době je naštěstí možné porovnat nabídky pomocí online kalkulačky. Přehled o aktuální nabídce získáte během několika minut. V kalkulačce stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem vozu.

Jakmile si povinné ručení pro Audi A8 vyberete, online si jej také sjednáte. Při volbě vhodného produktu se nemusíte řídit pouze cenou. V přehledu najdete také informace o limitu plnění, pojištěních obsažených v ceně a možných připojištěních.

Chci porovnat povinné ručení
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).