Povinné ručení Audi A8 2018

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Audi A8?

Audi A8 je vlajkovou lodí ingolstadtské automobilky. Nabídce vévodí od roku 1994. Na trhu se zatím vystřídaly čtyři generace této luxusní limuzíny a každá z nich vždy přinášela ty nejlepší aktuálně dostupné technologie.

Myslí na cestující i řidiče

Jízdu v Audi A8 si budete užívat, ať už se pouze povezete, nebo budete řídit. Všechna čtyři sedadla jsou polohovatelná, odvětrávaná, vyhřívaná a dovedou vás i namasírovat. Pokud sedíte za místem pro spolujezdce, můžete si pohodlí ještě navýšit odsunutím přední sedačky, ze které se navíc vyklopí podložka na nohy. Audi A8 2018 je vůbec prvním automobilem, který na tomto místě nabízí také masáž chodidel. Milovníky kvalitního ozvučení určitě potěší audiosystém od značky Bang & Olufsen.

Zbytek interiéru je na špičkové úrovni a plně odpovídá pověsti značky, která je svými interiéry vyhlášená. Interiér je perfektně odhlučněný a spolu se vzduchovým podvozkem zajišťuje naprostý klid a pohodlí za každé situace.

Chci porovnat povinné ručení

Audi A8 2018 posouvá kvality vzduchového podvozku na ještě vyšší úroveň. Nově přítomná umělá inteligence totiž dokáže reagovat na dění v okolí, díky čemuž lépe přejedete přes nerovnosti a zvyšuje se také bezpečnost. Například při hrozícím bočním nárazu se auto dokáže vmžiku naklonit tak, aby náraz netrefil přímo dveře, ale pevnější práh vozu.

Řidičům přináší Audi A8 například adaptivní tempomat či asistenta jízdy v koloně. Čtvrtá generace dostala do vínku také dynamické řízení všech kol, díky kterému je auto i přes svou velikost velice obratné. Nastavení vozu si můžete podle potřeby upravit některým z jízdních režimů. V nabídce jich najdete celkem pět - efficiency, comfort, auto, dynamic a individual. Poslední zmíněný režim je možné nakonfigurovat podle vlastního gusta. O perfektní osvětlení na cestách se starají adaptivní světlomety Matrix LED. Ty se natáčí do zatáček a automaticky upravují sílu světla, abyste viděli maximum, ale neoslňovali protijedoucí řidiče.

Pokud by někomu nestačila základní verze Audi A8, může vybírat také z upravených verzí pro fajnšmekry. V nabídce najdete prodlouženou verzi, která 5,17 metru měřící vůz prodlužuje na 5,3 metru. Na příznivce ostřejších motorizací pak čeká sportovně laděné Audi S8. To pohání benzinový osmiválec se dvěma turby a výkonem 571 koní.

Nejlevnější povinné ručení pro Audi A8 najdete na webu

Povinné ručení je možné najít v nabídce většiny tuzemských pojišťoven, často v několika variantách. Konečnou cenu povinného ručení sice ovlivňují zpravidla stejné parametry - motorizace, rok výroby, hmotnost, výrobce či typ vozidla, ale jednotlivé pojišťovny postupují při výpočtu odlišně. Pro běžného zákazníka je tak prakticky nemožné vyznat se v celé nabídce a získávání nabídek by ho stálo spoustu času a úsilí.

V dnešní době je naštěstí možné porovnat nabídky pomocí online kalkulačky. Přehled o aktuální nabídce získáte během několika minut. V kalkulačce stačí vyplnit základní údaje o vás a vašem vozu.

Jakmile si povinné ručení pro Audi A8 vyberete, online si jej také sjednáte. Při volbě vhodného produktu se nemusíte řídit pouze cenou. V přehledu najdete také informace o limitu plnění, pojištěních obsažených v ceně a možných připojištěních.

Chci porovnat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.