Havarijní pojištění Audi A6 allroad quattro

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Jak najít nejlepší havarijní pojištění pro Audi A6 allroad quattro?

Audi A6 allroad quattro je už od roku 1999 nedílnou součástí nabídky německé automobilky. Rozšiřuje už tak rozmanitou modelovou řadu A6, ve které najdete kromě základní verze také sportovní varianty S6 a RS6.

Spousta možností pro dobrodruhy

Ať už potřebujete vyrazit na cesty s rodinou nebo rozměrným vybavením, Audi A6 allroad quattro vám poskytne dostatek prostoru a pohodlně vás doveze do cíle, ať už pojedete po silnici anebo mimo ni.

Allroad quattro vždy bezpečně poznáte podle výrazně upraveného exteriéru. Jsou to ale také technologie, starající se o bezproblémovou jízdu terénem, které ho činí výjimečným. Především pak stálý pohon všech čtyř kol, ochrana proti podjetí a vzduchové odpružení, díky kterému je možné zvýšit podvozek až o 45 milimetrů.

Výborné schopnosti v terénu ještě podtrhují asistenční systémy. Technologie ultra monitoruje jízdní podmínky a podle potřeby rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní nápravu. Asistent pro sjezd svahů se poté postará o bezproblémový sjezd nepříjemně strmého kopce, kdy udržuje nastavenou rychlost a v případě potřeby si dokáže každé kolo zvlášť přibržďovat.

Terénní dovednosti se nijak nepodepsaly na jízdních vlastnostech na silnici. Ty jsou u Audi A6 allroad quattro na stejně vysoké úrovni. Nastavení auta si můžete upravit podle svého stylu jízdy. Na výběr je celkem ze sedmi jízdních režimů. Ty pozmění nejen citlivost řízení či zrychlování, ale také výšku podvozku. Kupříkladu při zvolení dynamického režimu se auto sníží, aby lépe sedělo na silnici.

Nijak ochuzený není ani interiér. Je přesně takový, jaký se od značky Audi očekává - precizně zpracovaný a nabitý nejnovějšími technologiemi. Cestování vám mohou zpříjemňovat celkem tři digitální obrazovky, head-up displej, luxusní reprosoustava, masážní sedadla nebo třeba nezávislé topení.

Audi A6 allroad quattro pohání třílitrový motor TDI. Ten je k dostání ve třech variantách s výkony 231, 286 nebo 349 koní. S nejsilnější verzí se Audi A6 allroad quattro dostane z nuly na sto za 5,2 sekundy.

Jak najít ideální havarijní pojištění pro Audi A6 allroad quattro

Hledání optimálního havarijního pojištění může být poměrně věda. Nabízí ho téměř všechny české pojišťovny a některé z nich mají v nabídce několik obdobných produktů. Jednotlivé pojišťovny postupují při výpočtu ceny odlišně a pro různé vozy i řidiče tak může být ideální zcela odlišné havarijní pojištění.

Chcete mít jasný přehled o aktuální nabídce během několika minut? Porovnejte dostupná havarijní pojištění pomocí online kalkulačky.

Získané výsledky si můžete seřadit podle ceny a doporučení. U každé nabídky najdete výši spoluúčasti, přehled všech pojištění v ceně a seznam možných připojištění. Na stejné stránce najdete také tipy experta na havarijní pojištění, které vám mohou usnadnit rozhodování.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.