Cestovní pojištění – srovnání cen

Pokud patříte mezi aktivní turisty, je dobré při cestě do zahraničí využívat i správné pojistné produkty. Sem se řadí například cestovní pojištění pro vysokohorskou turistiku. Jedná se o pojistný produkt, který je určený všem, kteří jsou vstříc výzvám a zaměřují se především na adrenalinové a rizikové aktivity. A turistika spojená s vyššími horskými oblastmi k tomu zaručeně patří. Díky této pojistné ochraně lze očekávat pojistné krytí i v případě problémů v daných oblastech.

Jak cestovní pojištění pro vysokohorskou turistiku vybrat?

Postup je podobný, jako v případě ostatních pojistných produktů. Že se musí pojištění vztahovat právě na tento druh aktivity, to je jasné. Dále by mělo mít správné cestovní pojištění pro vysokohorskou turistiku dostatečné limity krytí, a to ve spojení nejenom s hrazením léčebných výloh. Vhodné je ochranu doplnit třeba o asistenční služby, pojištění zavazadel, nebo naší sportovní výbavy, kterou máme s sebou.

Pohodlně online

 Je pravdou, že cestovní pojištění pro vysokohorskou turistiku je o něco dražší než turistický základ, ale online srovnání je možností, jak najít tu nejnižší cenu. Stejně tak lze pojištění také jednoduše online sjednat. A to z pohodlí domova, v podstatě za několik málo minut. Bez nutnosti kamkoliv chodit.

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 89