Za energie samozřejmě musíme platit daným dodavatelům. Jak za elektřinu, tak i za plyn. Samozřejmostí je to, že vše probíhá na zálohovém systému. Účtování záloh na energie je spojeno s jednotlivými předpisy plateb, které budeme měsíčně posílat. Ty se stanovují na základě odhadované spotřeby. V rámci klasického vyúčtování se poté mohou měnit, a to tak, že mohou nejenom růst, ale platí i to, že mohou u malé spotřeby klesat.


Účtování záloh na energie je jiné napříč dodavateli
Kolik konkrétně budete platit u různých dodavatelů, to obvykle záleží na tom, jakého zvolíte. Náš porovnávač vám pomůže vybrat toho nejvýhodnějšího, aby bylo účtování záloh na energie co nejnižší. Jednotlivých dodavatelů je na trhu několik desítek a liší se i o desítky procent. Online. Jenom za pár minut můžete hravě zjistit, který z dodavatelů je na trhu nejvýhodnější.


Přestup je hračkou
Nejenom, že vám naše kalkulačka energií umí najít nejvýhodnějšího dodavatele. Můžete u něj energie i poptat. A to online. Poté už stačí výpověď u stávajícího a podpis smlouvy u nového. Tím je změna definitivně potvrzena. Někteří dodavatelé navíc nabídnou i možnost, že za vás vše plnohodnotně vyřídí a vy tak nemusíte mít jakékoliv jiné starosti.