propan butan

Je mnoho možností, jak se daný plyn dá využít. Pokud začneme v domácnostech, je to třeba vaření, stejně jako grilování. Propan-butan a jeho využití může být spojeno také s vytápěním rodinných domů, stejně jako s vytápěním bytů. S tím může souviset i ohřev teplé vody. Dále je plyn využíván také v průmyslu, zemědělství, ale i jako ekologické palivo do našich automobilů. To vše jsou dnes hlavní oblasti spojené se spotřebou.

porovnání cen plynu


Propan-butan a jeho využití ovlivňuje i jeho cenu
Platí, že čím více a různorodě dnes daný plyn používáme, tím nižší můžeme mít cenu za jednotku. Jak nízká bude, to vám prozradí náš porovnávač. V něm uvedete nejenom propan-butan a jeho využití, ale i celkovou spotřebu, stejně jako lokalitu přípojky. Poté už stačí jenom několik vteřin vašeho času a rázem zjistíte, jací dodavatelé ve vaší oblasti působí a za kolik lze odebírat od toho nejvýhodnějšího.


Změna dodavatele je snadná
Liší se ceny i o několik desítek procent? Nic výjimečného. Je proto ideální čas na změnu, která je rychlá, jednoduchá a první kroky zvládnete online. Pamatujte také na to, že změna dodavatele plynu je hlavně administrativní a ten nový za vás může vše vyřídit. Kromě toho nezapomeňte, že stávající rozvody zůstanou stejné a kvalita plynu se také nemění.