Blog
Energie
Když cítíte plyn

Když cítíte plyn

23. prosince 2016|Monika Šaríková|

Zemní plyn je dobrým sluhou, stejně jako může být zlým pánem. Pokud nevíte, co dělat, když cítíte plyn, je zde několik odpovědí. Primárně je třeba otevřít okna a celou místnost vyvětrat. Následně uzavřete hlavní uzávěr plynu. Během všeho se snažte nepoužívat jakékoliv elektrické spotřebiče. Poté volejte některého z plynařů v okolí, který zjistí únik a postará se také o samotnou případnou opravu, která s ním souvisí.

Porovnání ceny plynu

Když cítíte plyn, může to znamenat i vaši chybu
Nejenom únik z potrubí. V některých případech to může být zapnutý sporák či trouba, kde jednoduše nehoří plamínek. Proto když cítíte plyn, může se jednat i o vaši chybu. Takový únik je spojován i s vyšší spotřebou. Pokud však máte levného dodavatele, nemusí vás to trápit. A jak ho najít? Zkuste náš porovnávač, který je ideální možností.


Nejnižší cenu plynu zjistíte snadno
Vše zvládnete online, z pohodlí vašeho domova. Navíc vám to nezabere více času, než jenom několik málo minut. Zadat stačí pár nejdůležitějších informací, jako je adresa přípojky, aktuální roční spotřeba, nebo i to, na co plyn využíváte. Díky tomu bude vybrán vhodný tarif a následně už jenom uvidíte seznam konkrétních dodavatelů, spolu s jejich cenami, které jsou přehledně seřazeny.

Monika Šaríková Více článků autora
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).