Rizikové pojištění

31.
červenec

Názory na životní pojištění se různí. Pro jednoho jsou to vyhozené peníze za zbytečně drahé pojištění, pro druhého nutnost, chce-li zabezpečit a ochránit svou rodinu. Pravdu mají oba. Životní pojištění je nezbytné především pro ty, na jejichž příjmu jsou závislé další osoby.

Číst celé...


Úrazové pojištění

31.
červenec

Úrazy se lidem nevyhýbají. Stávají se při sportu, na cestě do školy nebo do práce, při dopravních nehodách i na dovolené. Většina nestojí za řeč, jiné si vyžádají návštěvu lékaře a kratší léčbu, některé však způsobí podstatnou změnu v životě zraněného člověka i jeho blízkých.

Číst celé...


Jak správně vybrat cestovní pojištění? - 2. díl

12.
červenec

V minulém článku jsme se podívali na to, jak správně vybrat cestovní pojištění. Hledisek je několik a vždy závisí na tom, čemu se na dovolené chcete věnovat. Dnes se proto podíváme na několik dalších hledisek, která je dobré při výběru pojištění zvážit.

Číst celé...


Jak správně vybrat cestovní pojištění? - 1. díl

9.
červenec

Jednou z věcí, kterou je potřeba před odjezdem na dovolenou do zahraničí zařídit, je sjednání cestovního pojištění. To ale ale někomu může činit potíže, zejména pokud se v daném produktu neorientuje a neví, na co se zaměřit. Přinášíme tak jednoduchý návod, jak si správně vybrat cestovní pojištění.

Číst celé...


Dlouhodobé cestovní pojištění: Kdy ho využít?

5.
červenec

Při sjednání cestovního pojištění máte na výběr několik variant. Krátkodobé cestovní pojištění, celoroční cestovní pojištění a dlouhodobé cestovní pojištění. Každé má svou specifickou funkci, kdy se vyplatí více než zbylé dvě varianty.

Číst celé...