Cestovní pojištění: Co to je a co vám pokryje?

19.
červen

Cestovní pojištění je druh neživotního pojištění, které uzavíráte ve většině případů ve chvíli, kdy se chystáte do zahraničí. Sjednat si jej ale můžete i při cestách po České republice, jsou případy, kdy se vám to vyplatí.

Číst celé...


5 tipů při výběru cestovního pojištění

17.
červen

Cestovní pojištění by mělo být naprostým základem, pokud plánujete dovolenou za hranicemi České republiky. Zdravotní péče v zahraničí totiž nemusí být totožná jako ta, na kterou jste zvyklí u nás. Přinášíme proto 5 tipů, které vám při výběru cestovního pojištění mohou pomoci.

Číst celé...


Cestovní pojištění pořídíte i online - 2. díl

13.
červen

V minulém článku jsme si přiblížili, jak je možné sjednat si cestovní pojištění online. Nyní se podíváme na některá úskalí, která s tím mohou být spojena. Zvláště, pokud nejste v cestovním pojištění zběhlí.

Číst celé...


Bezúčelová půjčka: Co to je a jak funguje? - 1. díl

13.
červen

Ve článku “Jaké existují druhy půjček” jsme si přiblížili varianty půjček, které jsou na českém trhu k dostání. V dnešním článku se zaměříme na tzv. bezúčelovou půjčku.

Číst celé...


Bezúčelová půjčka: Co to je a jak funguje? - 2. díl

13.
červen

V minulém článku jsme si rozebrali některé typy bezúčelových půjček. V tomto článku se podíváme na další varianty, a také na možnosti sjednání a další podrobnosti.

Číst celé...


Cestovní pojištění pořídíte i online - 1. díl

10.
červen

Cestovní pojištění by mělo být naprostou samozřejmostí, když se vydáváte do zahraničí. Něco vám sice v rámci Evropské unie pokryje kartička EHIC, ale spoléhat se na ni ve všech případech nedá. V dnešní době už navíc není nutné chodit na pobočku pojišťovny, abyste si cestovní pojištění sjednali. Řada z nich nabízí sjednání pojištění i on-line.

Číst celé...