Bojíte se dovolené v některých zemích? Raději jeďte jinam

15.
leden

Obavy některých lidí při plánování dovolené jsou stále větší. Není se čemu divit, jelikož případných hrozeb je v celém světe stále více. Pokud se podíváme na ty základní, jsou největší obavy spojené: S politickou situací - Turecko , S teroristickými útoky - Tunisko , S přílivem uprchlíků - Řecko. Proto mnozí volí raději jiné destinace, kde si užijí spokojenou dovolenou.

Číst celé...


Cestovní pojištění online nebo na pobočce?

11.
leden

Potřebujete uzavřít cestovní pojištění a nejste si jisti, zda je lepší navštívit pobočku, nebo vše zvládnout online ? Rozhodně je lepší volbou internet. Podívejte se na náš přehled pozitiv, které vás o tom zcela jasně přesvědčí.Vše sjednáte z pohodlí vašeho domova. První klíčovou výhodou online sjednání je to, že není třeba kamkoliv chodit. Vše vyřídíte z pohodlí domova a samozřejmě také kdykoliv.

Číst celé...


Díky velké konkurenci na internetu lze na povinném ručení výrazně ušetřit

11.
leden

Povinné ručení postupně zdražuje. Mohou za to nejenom samotné pojišťovny, ale mohou za to i legislativní úpravy. Ne vždy se ale musíme spokojit s velmi drahou pojistkou. Stále existují cesty, jak celkem zajímavě ušetřit.Využijte porovnávač cen povinného ručení. Právě ten je ideální volbou pro každého, kdo má zájem ušetřit na této pojistce třeba i několik tisíc korun ročně.

Číst celé...


Nespoléhejte se jen na Evropský průkaz pojištěnce.

2.
leden

Ten by měl vlastnit každý člověk, který má v naší zemi sjednané zákonné zdravotní pojištění . V tuzemsku se jedná o velmi důležitou kartu, kterou se prokážeme u lékaře a máme jistotu bezplatné zdravotní péče. V zahraničí už takové jistoty mít nemusíme. Podívejme se společně na to, proč na daný průkaz mimo naši zemi raději nespoléhat. Hrazení nákladu jenom ve výši, jaká je obvyklá u nás. Pokud se daným průkazem identifikujeme u zahraničních lékařů, muže to znamenat, že případný zákrok a ošetření bude fakturováno naší pojišťovně.

Číst celé...