Pri odberu plynu nezáleží na adrese

31.
březen

Plyn je dnes dostupný v podstate po celé Ceské republice. V souvislosti s tím mužeme ríci, že pri odberu plynu nezáleží na adrese. Každou lokalitu pokrývá jeden z hlavních distributoru, kterí se starají o bezproblémovou distribuci až k vám domu. V každé lokalite poté najdete i nekolik desítek dodavatelu, se kterými je možné uzavrít smlouvu.Pri odberu plynu nezáleží na adrese.

Číst celé...


Na co nezapomenout pri dovolené se psem?

30.
březen

Jsme pejskarská velmoc. Podle statistik pocet lidí se psem stále stoupá. Co ale v prípade dovolené? Bud mužeme psa dát našim známým, nebo do psího hotelu, stejne jako ho mužeme vzít s sebou. Na co však nezapomenout, pokud dovolenou se psem plánujeme?Zjistete vstrícnost hoteluPrvní krok, který musíte udelat. Je treba zjistit si, zda vybraný hotel dovolí psy, stejne jako je dobré zjistit si, na kolik takový pobyt se psem vyjde.

Číst celé...


Propan-butan a jeho využití

17.
březen

Je mnoho možností, jak se daný plyn dá využít. Pokud zacneme v domácnostech, je to treba varení, stejne jako grilování. Propan-butan a jeho využití muže být spojeno také s vytápením rodinných domu, stejne jako s vytápením bytu. S tím muže souviset i ohrev teplé vody. Dále je plyn využíván také v prumyslu, zemedelství, ale i jako ekologické palivo do našich automobilu.

Číst celé...


Na co nezapomenout pri výberu cestovního pojištení?

9.
březen

Bez sjednané pojistky se dnes do zahranicí nedoporucuje vyjíždet. Pokud i vy premýšlíte nad jejím sjednáním, podívejte se s námi na to, na co rozhodne nezapomenout. V první rade doporucujeme mít možnost jednoduchého online porovnání pojištoven, pojistek i cen.Zamerte se na rozsah pojistného krytíTen jasne udává, kdy muže vzniknout pojistná událost, a kdy naopak nikoliv.

Číst celé...


Plynový nebo elektrický sporák

3.
březen

Rozhodujete se nad vybavením kuchyne a nevíte, zda plynový nebo elektrický sporák? Obvykle vítezí preference a to, na jakých plotýnkách se vám bude varit nejlépe. Roli mohou hrát i peníze, a to konkrétne porizovací cena. Nekterí hledí i na následné náklady, spojené se spotrebou daného sporáku. Cenu za jednotku však mužeme výrazným zpusobem ovlivnit i my sami.

Číst celé...