Jak postupovat při ztrátě zavazadel v zahraničí?

26.
leden

Jste na dovolené a ztratí se vám vaše zavazadla? Není to nic záviděníhodného. Kromě truchlení je třeba absolvovat i jeden z nezbytných postupů, které jsou spojeny nejenom s tím, že vám mohou být nalezena, ale i s tím, že vám škodu může proplatit - pokud ho máte sjednáno. Ztráta zavazadel na letišti. Jedná se o poměrně častý jev. Jednoduše přiletíte do cílové destinace, čekáte na vaše zavazadlo, ale to se neobjeví.

Číst celé...


Krach dodavatele plynu. Co s tím?

20.
leden

Zkrachoval váš dodavatel? Není duvod propadat panice. A to z toho duvodu, že aktuální predpisy narizují takzvaného dodavatele poslední instance. To znamená, že ten je vám pridelen, aby zajistil i nadále správnou a bezproblémovou dodávku plynu . A to do té doby, než dojde k tomu, že si sjednáte smlouvu novou. Krach dodavatele plynu tedy není velkým problémem.

Číst celé...


Kolik je na našem území distributoru plynu?

6.
leden

Aby mohl plyn proudit do našich domácností, je treba nejenom dodavatele, ale také distributora. V souvislosti s tím se nabízí otázka, kolik je na našem území distributoru plynu. Jsou celkem tri a aktuálne pokrývají celé území naší zeme. Nejenom, že se starají o distribucní soustavu, ale také mohou plyn sami nabízet domácnostem a firmám, stejne jako prostrednictvím nich nabízejí plyn i jednotliví dodavatelu.

Číst celé...


Kde trávili dovolenou Ceši v roce 2016?

5.
leden

Situace ve svete je rozhodne duvodem, proc Ceši výrazne mení oblíbené zahranicní turistické destinace za jiné. Pokud se podíváme na nejvetší oblasti propadu, jsou zcela jiste spojeny s Tureckem a také Tuniskem. Dríve jasná lákadla byla v letošním roce spíše v pozadí. Duvodem je hlavne nebezpecí, nebo politická situace v daných zemích.Lákají tuzemské dovolenéCo naopak zaznamenalo výrazný vzestup, to jsou tuzemské dovolené.

Číst celé...