Krach cestovní kanceláre

24.
červenec

Na dovolenou mužeme vyrazit hned tremi ruznými zpusoby. Mužeme jet na vlastní pest, mužeme jet pres cestovní agenturu, nebo lze využít služeb cestovní kanceláre. Tech je na trhu celá rada a platí, že ne u všech je jistota, že vydrží do príští sezony. Co tedy delat, pokud se objeví krach cestovní kanceláre? Máme pro vás nekolik rad a tipu. Hned tím prvním je to, že si ješte pred sjednáním zájezdu zjistíte, zda je daná cestovní kancelár pojištena proti úpadku.

Číst celé...


Proc je správné pojištení majetku nepodcenovat?

20.
červenec

Pojistné produkty jsou dnes prirozenou soucástí našich životu. Týkají se nejenom naší osoby, ale treba i naši nemovitosti a s ní souvisejícím majetkem. Práve zde je totiž rada rizik, které mohou být spojeny s jeho poškozením. Je to treba povoden ci záplava, je to úder blesku, požár, zatecení vody, stejne jako to muže být jiná prírodní a jiná katastrofa.

Číst celé...


Návrat z Bali leteckým speciálem

12.
červenec

Návrat z Bali leteckým speciálem Podívejte se, jak vám cestovní pojištení muže doslova zachránit život… Své o tom ví i naše klientka Klára, která se vydala na vysnenou dovolenou na Bali, ale prihodila se jí vážná nehoda na skútru, a utrpela težké poranení hlavy. Poranení bylo dokonce tak vážné, že musela být uvedena do umelého spánku. Šok po probuzení pro ni znamenal plno smíšených pocitu.

Číst celé...


Jaké je povinné ručení v USA?

3.
červenec

Vydávat se na cesty bez platného povinného ručení je nejen nezákonné, ale také zbytečně riskantní a krajně nezodpovědné. A velmi podobná situace nastává také při cestách do zahraničí. Pokud se například plánujete usadit v USA a pořídíte si tady automobil, měli byste vědět, jaké je povinné ručení v USA – v zemi, která je poměrně specifická svými zákony a jejich odlišnostmi v rámci jednotlivých států.

Číst celé...


10 destinací, které jsou dle ministerstva zahranicí riziková a kam byste rozhodne nemeli jezdit

1.
červenec

Jsou místa, kam bychom se rozhodne nemeli vypravit, pokud nechceme riskovat, že se zde stane jakákoliv neocekávaná událost. Ta muže být spojena dokonce s únosem, stejne jako s útokem teroristu ci s radou dalších vecí. I když udeláte vše proto a sjednáte si cestovní pojištení , nebude vám nic platné. Mnoho pojištoven vás navíc pri ceste do nejvíce rizikových zemí nemusí ani pojistit.

Číst celé...