Tisková zpráva Slavia pojištovny

24.
květen

Víte, na kolik vás vyjde zlomená noha na dovolené v zahranicí? Léto je za dvermi a mnozí z nás už se teší, až si v klidu odpocinou na vytoužené dovolené. Pokud míríte za hranice a chcete svá prázdninová dobrodružství prožít opravdu v pohode, vyplatí se pred odjezdem uzavrít cestovní pojištení. Stále se najde mnoho Cechu, kterí se domnívají, že je bezpecne ochrání verejné zdravotní pojištení, platné v rámci EU.

Číst celé...


Jaké je povinné rucení v Anglii?

22.
květen

Anglie neboli Velká Británie není charakteristická jenom tím, že se zde jezdí vlevo a automobily mají na pravé strane volant. Je samozrejme charakteristická i tím, že i zde je treba uzavrít povinné rucení v Anglii, pokud zde hodláme s vozem jezdit. V tomto prípade platí, že zákon mluví pomerne jasne. Každý automobil, který je na daném území provozován totiž musí mít onu odpovídající pojistku uzavrenu.

Číst celé...


Šetrete elektrinu. Jak na to?

15.
květen

Elektrina je v soucasné dobe prirozenou soucástí našeho domova. Jenom težko bychom si bez ní dokázali predstavit život. Samozrejme není zdarma a tak je dobré s ní šetrit. Podívejte se spolecne s námi na to, jak její spotrebu snížit.Pozor na stand - by režim Televize, DVD prehrávace i rada dalších elektronických spotrebicu po klasickém vypnutí ovladacem zustává v tomto režimu.

Číst celé...


Cestovní pojištení - cestování na kole

8.
květen

Zahranicí je pro vetšinu z nás stále lákavejší. Není to ale jenom nutnost vyrazit sem na dovolenou, která bude spojena s plážemi, nebo odpocinkem. Nejenom do okolních státu totiž mužeme vyrazit také za sportem. Ten, který hlavne k létu neodmyslitelne patrí, je cyklistika. Pokud plánujete užít si kola i v okolních zemích, je dobré myslet na to, že je pred odjezdem treba uzavrít cestovní pojištení do zahranicí .

Číst celé...


Cestovní pojištení na motorce

1.
květen

Vyrazit na vlastní motorce je dnes pomerne zajímavou možností, jak si užít treba léto. Zkrátka naplánujete cestu a vyrazíte. A jelikož málokoho nadchnou jenom tuzemské silnice, mírí rada lidí prirozene do zahranicí. Možných lokalit je hned nekolik a patrí mezi ne treba Rakousko, Itálie, Francie, ale stejne také nekolik zemí na východe. Pokud však takto cestujete, nezapomínejte hlavne na cestovní pojištení .

Číst celé...


Jak pojistit zahradní bazén nebo altán?

1.
květen

Kdo bydlí v rodinném dome, tem má velmi casto také zahradu. Pokud je to i váš prípad, potom byste nemeli zapomínat na fakt spojený s tím, že i tu je treba mít pojištenu. Konkrétne tedy prvky na ní. Podívejme se spolecne na hlavní cesty, jak pojistit zahradní bazén nebo altán. Práve to jsou nejcastejší veci, které na naší zahrade máme a u kterých nám samozrejme záleží na tom, aby se jim v prevedeném slova smyslu nic nestalo.

Číst celé...