Jaké je povinné ručení v Anglii?

22.
květen

Anglie neboli Velká Británie není charakteristická jenom tím, že se zde jezdí vlevo a automobily mají volant na pravé straně. Odlišnosti najdeme i u povinného ručení. Pokud s autem jezdíte v Anglii déle než 6 měsíců, máte povinnost ho pojistit tam.

Číst celé...


Cestovní pojištení - cestování na kole

8.
květen

Zahranicí je pro vetšinu z nás stále lákavejší. Není to ale jenom nutnost vyrazit sem na dovolenou, která bude spojena s plážemi, nebo odpocinkem. Nejenom do okolních státu totiž mužeme vyrazit také za sportem. Ten, který hlavne k létu neodmyslitelne patrí, je cyklistika. Pokud plánujete užít si kola i v okolních zemích, je dobré myslet na to, že je pred odjezdem treba uzavrít cestovní pojištení do zahranicí .

Číst celé...


Cestovní pojištění na motorce

1.
květen

Vyrazit na vlastní motorce je dnes poměrně zajímavou možností, jak si užít třeba léto. Zkrátka naplánujete cestu a vyrazíte. A jelikož málokoho nadchnou jenom tuzemské silnice, míří řada lidí přirozeně do zahraničí. Možných lokalit je hned několik a patří mezi ně třeba Rakousko, Itálie, Francie, ale stejně také několik zemí na východě. Pokud však takto cestujete, nezapomínejte hlavně na cestovní pojištění.

Číst celé...


Jak pojistit zahradní bazén nebo altán?

1.
květen

Kdo bydlí v rodinném dome, tem má velmi casto také zahradu. Pokud je to i váš prípad, potom byste nemeli zapomínat na fakt spojený s tím, že i tu je treba mít pojištenu. Konkrétne tedy prvky na ní. Podívejme se spolecne na hlavní cesty, jak pojistit zahradní bazén nebo altán. Práve to jsou nejcastejší veci, které na naší zahrade máme a u kterých nám samozrejme záleží na tom, aby se jim v prevedeném slova smyslu nic nestalo.

Číst celé...