Cestovní pojištění pro chronicky nemocné

27.
březen

Vyrážet do zahraničí bez platného cestovního pojištění je krajně nezodpovědné a zbytečně riskantní. Kvalitně nastavené cestovní pojištění s dostatečnými limity vás totiž může uchránit nečekaných výdajů a vyřešit nepříjemné situace, do kterých se můžete během dovolené dostat.

Číst celé...


Jaké je povinné ručení v Rusku?

20.
březen

Ne všechny země musí nutně patřit jenom k těm evropským. I když do těch vzdálenějších nejčastěji cestujeme letadlem, může se stát, že v některé z nich budeme například využívat automobil a k němu sjednávat pojistku. Proto je dobré zajímat se třeba o to, jaké je v Rusku. Zde začneme tím, pod jakou zkratkou vlastně tato pojistka existuje.

Číst celé...


Jak na tom budete v roce 2016 s cenou za energie?

18.
březen

Bez energií se neobejdeme. Jelikož první mesíce roku 2016 jsou za námi, je dobré se podívat na to, jak na tom budeme z hlediska cen za tyto energie . Práve ty ovlivnují nejenom výši samotných záloh za energie, ale hlavne ovlivní výsledné vyúctování. Podívejte se proto spolu s námi na to, co nás v rámci roku 2016 ceká.Regulovaná a neregulovaná cást Podíváme-li se nejprve na cást neregulovanou, zde je treba ríci, že vetšina dodavatelu vešla do roku 2016 s novými ceníky.

Číst celé...


Vyvarujte se chyb pri pojištení domácnosti

18.
březen

Pravdepodobne není využívanejší pojistky, než je práve pojištení domácnosti . I když ho má dnes témer každý, nemeli bychom zapomínat na to, že ne všichni ho mají sjednané správne. Podívejte se na chyby, kterých je dobré se vyvarovat.Správná hodnota domácnostiRoli nehraje velikost bytu, podlahová plocha, ani jeho stárí. Roli hraje jediná vec - hodnota všech vašich vecí, které se v domácnosti nacházejí.

Číst celé...


Cestovní pojištění k platební kartě

6.
březen

Cestovat může v dnešní době každý. Není to spojeno s žádnými zákazy, stejně jako to není spojeno třeba s různými nařízeními a povinnostmi. Jediné, na co bychom si měli dát pozor, je volba správné destinace a následně finanční ochrana naší osoby. Tu zajistí cestovní pojištění. Jedná se o typ pojistky, kterou sjednáváme vždy, když jedeme do zahraničí. V některých případech ale není sjednání nutné. Jde o situaci, kdy máme cestovní pojištění k platební kartě, a to v rámci služeb od naší banky.

Číst celé...