Cestovní pojištení pro chronicky nemocné

27.
březen

Ríká se, že cestovní pojištení dnes muže sjednat a uzavrít doslova každý. Ne vždy je ale toto sdelení pravdou, jelikož mnohdy se u pojištoven setkáváme s výjimkami. Setkáváme se tedy s tím, že nás nemusí pojistit. Jednou z oblastí muže být treba cestovní pojištení do zahranicí pro chronicky nemocné. Podívejme se spolecne na to, jak konkrétne to s tímto pojištením vlastne je a zda na neho máme nebo nemáme nárok.

Číst celé...


Jaké je povinné ručení v Rusku?

20.
březen

Ne všechny země musí nutně patřit jenom k těm evropským. I když do těch vzdálenějších nejčastěji cestujeme letadlem, může se stát, že v některé z nich budeme například využívat automobil a k němu sjednávat pojistku. Proto je dobré zajímat se třeba o to, jaké je v Rusku. Zde začneme tím, pod jakou zkratkou vlastně tato pojistka existuje.

Číst celé...


Jak na tom budete v roce 2016 s cenou za energie?

18.
březen

Bez energií se neobejdeme. Jelikož první mesíce roku 2016 jsou za námi, je dobré se podívat na to, jak na tom budeme z hlediska cen za tyto energie . Práve ty ovlivnují nejenom výši samotných záloh za energie, ale hlavne ovlivní výsledné vyúctování. Podívejte se proto spolu s námi na to, co nás v rámci roku 2016 ceká.Regulovaná a neregulovaná cást Podíváme-li se nejprve na cást neregulovanou, zde je treba ríci, že vetšina dodavatelu vešla do roku 2016 s novými ceníky.

Číst celé...


Vyvarujte se chyb pri pojištení domácnosti

18.
březen

Pravdepodobne není využívanejší pojistky, než je práve pojištení domácnosti . I když ho má dnes témer každý, nemeli bychom zapomínat na to, že ne všichni ho mají sjednané správne. Podívejte se na chyby, kterých je dobré se vyvarovat.Správná hodnota domácnostiRoli nehraje velikost bytu, podlahová plocha, ani jeho stárí. Roli hraje jediná vec - hodnota všech vašich vecí, které se v domácnosti nacházejí.

Číst celé...


Cestovní pojištení k platební kartě

6.
březen

Cestovat muže v dnešní dobe každý. Není to spojeno s žádnými zákazy, stejne jako to není spojeno treba s ruznými narízeními a povinnostmi. Jediné, na co bychom si meli dát pozor, je volba správné destinace a následne financní ochrana naší osoby. Tu zajistí cestovní pojištení. Jedná se o typ pojistky, kterou sjednáváme vždy, když jedeme do zahranicí.

Číst celé...