Jaké je povinné rucení v Nemecku?

28.
únor

Nejenom u nás mužeme svuj automobil prihlásit. Pokud jsme cizinci a bydlíme v zemích jiných, mužeme samozrejme prihlásit automobil i tam. Podívejme se proto na to, jaké je povinné rucení v Nemecku. Zacneme tím, co vlastne tato konkrétní pojistka pokrývá. Zde je rozsah podobný jako u nás. Práve daným pojištením se pojištovna zavazuje k tomu, aby hradila škody zpusobené nejenom na vozidlech poškozeného, ale i na jiném majetku, stejne jako hradí také zdravotní poškození.

Číst celé...


Pojištení storna zájezdu

21.
únor

Predstavte si situaci, kdy se tešíte na dovolenou, ale pár dní pred odjezdem se prihodí neco, kvuli cemu nemužete odjet. V takovém prípade je na svete velký problém, kdy riskujete, že o všechny zaplacené peníze prijdete. Taková situace skutecne nemusí být nic ojedinelého a je dobré se proti ní chránit. Jak na to? Pomuže pojištení storna zájezdu. To dnes nabídne vetšina pojištoven na našem trhu, a to za podmínek, které prijdou skutecne vhod každému.

Číst celé...


Postup pri dopravní nehode v zahranicí

7.
únor

Dopravní nehoda se muže stát nejenom u nás, ale také v zahranicí. Zatímco v tuzemsku je postup pomerne jednoduchý, ten zahranicní mnoho lidí nezná. Poradíme vám proto, co delat, pokud nabouráte. Prvním krokem by jiste mela být samotná domluva s tím, koho jste nabourali. Zde se lze domluvit na tom, zda bude k dopravní nehode povolána policie, nebo nikoliv.

Číst celé...