Společnost VEMEX Energie a.s. se zaměřuje na prodej elektřiny, zemního plynu a souvisejících služeb od domácností po velkoodběratele. Společnost nabízí širokou škálu produktů, a proto každému zákazníkovi může doporučit a nabídnout nejvýhodnější produkt z hlediska ceny a velikosti odběru. A to bez aktivačních a deaktivačních poplatků.

Společnost VEMEX poskytuje i řadu obvykle nadstandardních služeb, jako například vypracování analýzy výhodnosti zvolené sazby, individuální přístup a vyřízení změny dodavatele. Dále umožňuje uzavření smlouvy v jiných měnách než CZK, nabízí klientovi přiřazení vlastního manažera prodeje, možnost zasílání faktur v elektronické podobě i bezplatné poradenství.

energie plyn elektřina

Hledáte nového dodavatele?

Chcete ušetřit za energie, ale obáváte se administrativy spojené se změnou dodavatele? Pošlete nám vaše poslední vyúčtování a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou na míru.

Chci výhodnější energie

VEMEX Energie, a. s.

Evropská 2591/33E

Praha 6 - Dejvice

160 00

www.vemexenergie.cz
Chci změnit dodavatele energií
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.