20 kilometrů východně od centra Prahy se rozkládá město Úvaly. V minulosti bylo toto městečko součástí několika okresů, avšak vždy se nacházelo na úplném okraji. Hledáte STK v Úvalech? My vám poradíme, kam zajít a jak ušetřit.

Připravit se není na škodu

Ještě před tím, než se vydáte na technickou kontrolu, nechte své auto zkontrolovat u zkušených automechaniků. Někteří se přímo specializují na kontroly před STK, a proto budou hned vědět, kam během kontroly sáhnout. Kromě pneumatik musí mechanik zkontrolovat také všechna světla, brzdy, korozi a mnoho dalšího. Vy si mezitím zkontrolujete, že máte velký i malý techničák spolu se zelenou kartou v pořádku a k dispozici.

Jak chytře šetřit?

Během toho, co budete auto objednávat na technickou kontrolu, zkuste se s technikem domluvit, zda vám spolu s ní nemůže změřit také emise. Díky tomu vám některé stanice mohou nabídnout lepší cenu nebo zajímavou slevu. Ušetřit můžete také na povinném ručení. Pomocí naší nezávazné kalkulačky si můžete spočítat cenu povinného ručení a třeba zjistíte, že u konkurence mají lepší nabídky.