Obec Horoměřice najdeme při severozápadní hranici hlavního města Prahy, na silnici II/240 ve Středočeském kraji. Sousedy Horoměřic jsou obce Statenice a Únětice. V současné době mají Horoměřice zhruba 4 700 stálých obyvatel. Patříte mezi ně? Pokud ano a vlastníte automobil, dřív nebo později budete jistě hledat adresu stanice technické kontroly Horoměřice, kam s plechovým miláčkem zajet. Našli jsme ji pro vás a přidáme i tipy, jak ušetřit nejen na prohlídce, ale i dalších výdajích.

Co byste měli před technickou absolvovat?

Aby technická prohlídka vozu proběhla bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré se na ni odpovídajícím způsobem připravit. Stačí zavézt vůz do specializovaného autoservisu nebo ho nechat zkontrolovat zkušeným mechanikem.

Řada autoservisů navíc nabízí speciální službu, během které auto na STK připraví. Cena služby se pohybuje v rámci několika stokorun. Samotná technická vás potom vyjde na 900 – 1300 Kč. Vždy záleží na konkrétním městě, obci a vybrané stanici technické kontroly.

Ušetřete na prohlídce i povinném ručení

Věděli jste, že na samotné technické prohlídce můžete zajímavým způsobem ušetřit? Pokud ji totiž spojíte s měřením emisí, můžete získat slevu nebo alespoň lepší cenu.

A ušetřit můžete taky na dalším výdaji, který s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme samozřejmě povinné ručení, jehož cenu si můžete srovnat pomocí našeho online srovnávače. Pokud najdete výhodnější nabídku, jednoduše ji uzavřete online.