Mníšek pod Brdy je městem, které najdeme v okresu Praha-západ, asi 27 kilometrů jihozápadně od našeho hlavního města na úpatí Brdského hřebene. Pro své lesnaté okolí a dobrou dostupnost jihozápadní části Prahy je Mníšek pod Brdy oblíbenou sídelní adresou. Aktuálně tady žije asi 6 100 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud vlastníte automobil, dříve nebo později budete zjišťovat, kde mu nechat prodloužit technickou.

Na technickou se připravte

Aby samotná prohlídka proběhla bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré před návštěvou stanice technické kontroly Mníšek pod Brdy zavézt auto do autoservisu nebo ke zkušenému automechanikovi. Ten vůz prohlédne, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit. Vy si mezím překontrolujte složení povinné výbavy a dokumenty, které budete během technické předkládat.

Tipy a rady, jak ušetřit

Provedení technické kontroly vás vyjde asi na 900 – 1100 korun. Pokud potřebujete nechat u vozidla změřit emise, zkuste se během objednávání termínu domluvit na spojení technické a emisní prohlídky. Získat můžete zajímavou slevu. A ušetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte prostřednictvím našeho srovnávače.

Spočítat ceny


Stanice technické kontroly Mníšek pod Brdy

STK – InterAuto, Nádražní 439, 252 10 Mníšek pod Brdy, tel. +420 318 592 640

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.