Obec Březová-Oleško najdete v okrese Praha-západ. Je součástí Středočeského kraje a situovaná asi 22 kilometrů jižně od centra hlavního města Prahy, nad pravým břehem řeky Vltavy. Pokud v obci Březová-Oleško bydlíte a hledáte STK, kde by vašemu plechovému miláčkovi prodloužili „technickou“, je následující stránka určena právě vám.

Na kontrolu se vyplatí připravit

Ještě před tím, než si domluvíte termín návštěvy, překontrolujte si složení povinné výbavy a veškeré dokumenty, které budete ke kontrole potřebovat. Na mysli máme například malý a velký technický průkaz, zelenou kartu a protokol měření emisí (pokud jej vozidlo někdy absolvovalo). Dalším krokem je kontrola automobilu zkušeným automechanikem. Jedině tak minimalizujete riziko toho, že vám technickou na STK neprodlouží.

Na kolik to všechno vyjde a jak ušetřit?

Ceny STK se pohybují okolo 900 – 1100 Kč. Ušetřit můžete, pokud se při objednání kontroly vozu domluvíte také na měření emisí (je-li u vozu vyžadováno).

Ještě víc pak můžete ušetřit na dalších nákladech, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, které si u nás můžete bezplatně porovnat a zjistit tak, jestli neplatíte zbytečně moc.