Libčice nad Vltavou jsou malým městem, které najdeme v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji, na levém břehu Vltavy, asi 13 kilometrů severně od centra Prahy. Pokud jste jedním z přibližně 3500 stálých obyvatel a budete tady chtít nechat prodloužit technickou vašemu vozu, poradíme, kam s ním zajet!

Bez platné STK na silnice nesmíte

Platná STK, stejně jako například pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je u nás povinná. Pokud byste to přece jen riskli a na silnici bez STK vyrazili, hrozí vám klidně i desetitisícová pokuta a v krajním případě dokonce zákaz řízení. Technickou je potřeba u nového auta poprvé provést po čtyřech letech a pak každé dva roky.

Poradíme, jak ušetřit

Potřebujete nechat u auta změřit emise? Domluvte si jejich měření u příležitosti samostatné technické prohlídky. Někde můžete získat zajímavou slevu, jinde nižší cenu. A ušetřit můžete taky na povinném ručení. Jeho cenu si jednoduše porovnáte online a v případě výhodnější nabídky můžete poskytovatele pojištění prakticky obratem vyměnit.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Libčice nad Vltavou

Bělohradský spol. s r.o., Vltavská 7 252 66 Libčice nad Vltavou. Tel. +420 233 930 909


© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.