Roztoky jsou městem nacházejícím se severně od Prahy na levém břehu řeky Vltavy při ústí Únětického potoka. Aktuálně tady žije asi 8 800 stálých obyvatel. Pokud jste jedním z nich a vlastníte automobil, dřív nebo později budete jistojistě přemýšlet, kde mu nechat prodloužit technickou. Abychom vám ušetřili čas, našli jsme pro vás aktuální adresu a kontakty stanice technické kontroly Roztoky.

Vyhněte se nepříjemnostem

Neprodloužení technické rovná se riziku vyšších nákladů i pokuty, pokud byste s vozem vyrazili na silnice. V krajním případě vám může být kromě pokuty udělen i zákaz řízení. Proto je potřeba platnost technické průběžně kontrolovat a s dostatečnou rezervou se na stanici technické kontroly objednat. Ještě před tím, než tak učiníte, nechte auto zkontrolovat zkušeným mechanikem nebo ho zavezte do servisu. Tady vůz prohlédnou, případně odstraní závady, které by mohly získání technické zkomplikovat.

Šetřete tam, kde to má smysl

Šetřit na vozidle se obecně nevyplácí. Existují ale situace, kdy má úspora smysl. Řeč je například o spojení technické a emisní prohlídky, což vám může přinést zajímavou slevu, nebo alespoň výhodnější cenu. Výrazně ušetřit ale můžete též na povinném ručení, jehož cenu za vás porovná naše nezávislá online kalkulačka. Našli jste výhodnější nebo levnější nabídku? Sjednejte si ji online z pohodlí vašeho domova!