Svitavy najdeme v Pardubickém kraji a ve stejnojmenném okrese, asi 59 kilometrů severozápadně od Olomouce. Žije zde přibližně 17 tisíc stálých obyvatel. Jste jedním z nich a hledáte, kde ve Svitavách nechat prodloužit technickou vašemu vozu? Poradíme, kam s autem zajet a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Nechte vůz zkontrolovat

Abyste nemuseli řešit neprodloužení technické a neriskovali pokutu až do výše 10 000 Kč, případně zákaz řízení, je dobré nechat auto před samotnou technickou prohlídkou nechat zkontrolovat v autoservise nebo u zkušeného automechanika. Ten vůz prohlédne, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit.

Chcete ušetřit? Poradíme, jak na to

Věděli jste, že spojením technické a emisní prohlídky můžete nějakou tu stovku ušetřit? Zkuste se na vybrané stanici domluvit, jestli vám nenabídnou výhodnější cenu nebo alespoň nějakou tu slevu. A další tisíce můžete ušetřit třeba změnou povinného ručení. Využijte naší online kalkulačky a zjistěte, zda jinde nebudete platit méně.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.