Skuteč je městem o celkové rozloze 3 540,4 ha, které je součástí okresu Chrudim a Pardubického kraje. Žije tady přibližně 5 100 stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a zároveň vlastníte automobil, poradíme vám, kam s ním zajet na pravidelnou technickou a přidáme i pár tipů, jak ušetřit.

Technickou není radno podceňovat

Aby vůz technickou prošel bez zbytečných komplikací a průtahů, je dobré ho na tuto kontrolu důkladně připravit. Vesměs ho stačí zavézt do ověřeného servisu nebo ke zkušenému automechanikovi, který se zaměří na stav brzd, kapalin, světel, pneumatik a dalších náležitostí. Pokud by během této kontroly objevil něco, co může získání technické zhatit, obratem závadu opraví.

Šetřete nejen na technické

Věděli jste, že můžete na prohlídce ušetřit? To ve chvíli, kdy si domluvíte technickou a emisní prohlídku na jeden termín. Získat můžete výhodnější cenu nebo alespoň menší slevu. A šetřit můžete i na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si snadno porovnáte pomocí našeho online srovnávače.

Spočítat ceny
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.