Hlinsko najdeme v krajinné oblasti Železných hor, v severní části Českomoravské vrchoviny, v rámci administrativně správním v okrese Chrudim. Jeho rozloha je asi 2 426,91 ha a obývá ho zhruba 9 600 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a potřebujete tady nechat zkontrolovat osobní automobil? Našli jsme pro vás adresu na stanici technické kontroly v Hlinsku a připojíme i pár tipů, jak na provozu vozidla ještě víc ušetřit.

Kdo je připraven, není zaskočen

Noční můrou každého řidiče je situace, kdy se během STK vyskytnou závady, které znemožní prodloužení „technické“ vozu. Proto je dobré se na tuto důkladnou kontrolu náležitě připravit. Pár (tý)dnů před plánovanou technickou zavezte vůz do autoservisu nebo ke zkušenému mechanikovi, který ho důkladně zkontroluje, případně odstraní závady, které by mohly získání technické ztížit nebo dokonce znemožnit. Vy si mezitím překontrolujte složení povinné výbavy a doklady, které budete během STK předkládat.

Ušetřete na prohlídce i povinném ručení

Níže uvádíme adresu na stanici technické kontroly, kterou můžete v Hlinsku navštívit. Objednejte se prostřednictvím uvedeného kontaktu, a pokud to zákon u vašeho vozu nařizuje, domluvte si technickou ve stejný den jako měření emisí. Můžete ušetřit nebo získat zajímavou slevu. A slevu nebo výhodnější cenu můžete získat taky ve chvíli, kdy využijete našeho praktického online srovnávače povinného ručení. Ten za vás jednoduše porovná dostupné nabídky a vybere tu, která bude nejlépe odpovídat vašim představám a požadavkům.