Jablonné nad Orlicí najdete v Pardubickém kraji asi třináct kilometrů jihovýchodně od Žamberka. Nachází se na úpatí Orlických hor v údolí Tiché Orlice. Žije zde asi 3 100 stálých obyvatel. Pokud patříte mezi ně a zároveň vlastníte automobil, dříve nebo později budete shánět adresu stanice technické kontroly Jablonné nad Orlicí.

Šetříme peníze i váš čas


Abyste nemuseli ztrácet čas s hledáním adresy a kontaktů na vybranou stanici technické kontroly v Jablonném nad Orlicí, připravili jsme pro vás tuto stránku, kde najdete veškeré důležité informace, včetně přesného umístění a aktuálních kontaktů.

Pokud potřebujete nechat u vozu změřit taky emise, domluvte se na jejich měření u příležitosti absolvování technické prohlídky. Získat můžete zajímavou slevu nebo alespoň lepší cenu.

A výhodnější cenu nebo zajímavé benefity můžete získat i ve chvíli, kdy si pomocí naší online kalkulačky srovnáte ceny povinného ručení. Zjistili jste, že za něj platíte zbytečně moc? Sjednejte si výhodnější pojistku online a ušetřete!

Na prohlídku vůz důkladně připravte

Ještě před tím, než si zarezervujete termín prohlídky ve stanici technické kontroly Jablonné nad Orlicí, nechte vůz zkontrolovat v servise nebo u zkušeného mechanika. Získáte tak jistotu, že bude auto v dobrém stavu a prodloužení technické nebude nic bránit.