Město na východě Čech v okrese Ústí nad Orlicí má rozlohu 41 km² a žije zde přibližně 15 tisíc obyvatel. Hledáte, kam tady zajet na STK? Máme pro vás adresu, kontakt i tipy, jak nejen na kontrole ušetřit.

Ještě než vyrazíte…

Ještě před tím, než si domluvíte termín STK v České Třebové, je dobré auto na kontrolu vhodně připravit. Taková příprava by měla zahrnovat zejména kontrolu zkušeným automechanikem, který odhalí případné vady, jež by mohly ohrozit získání technické, ale taky případně doporučí, co opravit pro bezpečnou jízdu. A vy si můžete třeba mezitím zkontrolovat všechny doklady, které budete během STK překládat.

Kombinujte a ušetřete

Pokud chcete na samotné technické ušetřit a zároveň je potřeba u vašeho vozu změřit emise, zkuste se během objednávání termínu domluvit na jedné návštěvě. Někde vám mohou nabídnout zajímavou cenu, jinde třeba slevu. A ušetřit můžete taky na dalším výdaji, který s provozem automobilu neodmyslitelně souvisí. Je jím povinné ručení, které u nás snadno porovnáte prostřednictvím nezávislé online kalkulačky.