Moravskou Třebovou najdeme ležící v Pardubickém kraji, v okrese Svitavy, na severozápadní Moravě. Aktuálně ji obývá asi 9 800 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte plechového miláčka? Poradíme, kde mu nechat prodloužit technickou a jak (nejen) na ní ušetřit.

Nechte vůz zkontrolovat

Aby vás během technické prohlídky nečekalo nepříjemné překvapení, je dobré před jejím absolvováním zavézt vůz ke zkušenému automechanikovi nebo do autoservisu. Tady překontrolují stav pneumatik, brzd, světel, emisí, provozních kapalin i dalších nezbytností, které jsou během STK kontrolovány. Vy si mezitím zkontrolujte doklady a složení povinné výbavy.

Tipy, jak ušetřit

Potřebujete nechat u vozu změřit emise? Domluvte se na jejich měření u příležitosti technické. Často můžete získat výhodnější cenu nebo alespoň menší slevu. A ušetřit můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vozidla neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu za vás porovná náš praktický srovnávač. Našli jste výhodnější nabídku? Sjednejte si ji online!

Stanice technické kontroly Moravská Třebová

ABERA spol. s r.o. - STK Moravská Třebová, Svitavská 1610, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová, tel. +420 461 315 566