Nymburk najdeme ve Středočeském kraji, asi 45 kilometrů východně od Prahy a zhruba 30 kilometrů jihovýchodně od Mladé Boleslavi. Aktuálně tady žije asi 15 000 stálých obyvatel. Jste jedním z nich? Pokud vlastníte automobil, dřív nebo později budete zjišťovat, kde mu nechat prodloužit technickou. Máme pro vás adresu i kontakty a přidáme taky pár tipů, jak (nejen) na samotné prohlídce ušetřit.

Bez platné technické to raději nezkoušejte

Pokud byste vyrazili na silnici s propadlou technickou, riskujete poměrně vysokou pokutu i zákaz řízení. U nových vozů je potřeba provést technickou po čtyřech letech, u starších pak co dva roky. Cena technické se liší dle lokality a pohybuje se okolo 900 až 1100 korun.

Víte, jak ušetřit?

Pokud potřebujete nechat u vozidla změřit emise, domluvte si technickou a emisní prohlídku na jeden termín. Často můžete získat zajímavou slevu nebo alespoň výhodnější cenu. Chcete na provozu vozidla ušetřit ještě víc? Pomocí naší online kalkulačky si porovnejte cenu povinného ručení. Našli jste výhodnější nabídku? Jednoduše si ji sjednejte online!

Spočítat ceny
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.