Kosmonosy, které těsně sousedí s městem Mladá Boleslav, najdeme asi 50 kilometrů severovýchodně od Prahy. Jste jedním z 5 200 stálých obyvatel, které v Kosmonosech žijí, a vlastníte automobil? Pak budete jistě dřív nebo později shánět adresu stanice technické kontroly Kosmonosy. Abychom vám ušetřili práci, našli jsme ji za vás a přidáme taky tipy, jak (nejen) na technické ušetřit.

Za propadlou technickou pokuta i zákaz řízení

Bez platné technické na silnici nesmíte. Pokud byste to přece jen „riskli“, hrozí vám pokuta ve výši 10 000 korun nebo zákaz řízení. Proto je dobré platnost technické průběžně hlídat a obnovovat.

Aby vám na STK technickou prodloužili bez zbytečných průtahů a komplikací, je dobré auto nechat před samotnou návštěvou zkontrolovat v servisu nebo u zkušeného automechanika. Ten odstraní případné závady, které by mohly získání technické ztížit.

Chcete ušetřit? Víme, jak na to

Potřebujete nechat kromě prodloužení technické změřit taky emise? Domluvte si jejich měření na stejný termín jako samotnou technickou. Získat můžete zajímavou slevu nebo alespoň o něco výhodnější cenu.

A ušetřit můžete snadno třeba i na povinném ručení. Jeho cenu si jednoduše porovnáte skrze náš online srovnávač. Pokud najdete výhodnější nabídku, snadno ji vyřídíte z pohodlí domova.

Stanice technické kontroly Kosmonosy

MOT emissions, Boleslavská 1042, 293 06 Kosmonosy, tel. +420 326 327 567