Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav v okrese Praha-východ, obývá asi 19 000 stálých obyvatel. Patříte mezi ně a vlastníte automobil, kterému je potřeba prodloužit technickou? Abyste zbytečně neztráceli čas s hledáním vhodného servisu, připravili jsme pro vás tuto stránku, na které se dozvíte, jak auto na technickou připravit a co udělat pro to, abyste snížili náklady na provoz vozidla na maximum.

Důkladná kontrola = časová a finanční úspora

Ještě před tím, než zvednete telefon a domluvíte si čas prohlídky vozu, důkladně překontrolujte veškeré náležitosti a prvky, které budou na STK ve městě Brandýs nad Labem-Stará Boleslav kontrolovat. Jde například o brzdy, řízení, nápravy, kola, rám, karoserii, osvětlení, světelnou signalizaci, zatížení životního prostředí (výfukové plyny), předepsanou výbavu a samozřejmě identifikátory vozidla, které by měly sedět s údaji uvedenými v dokladech. Pokud si sami na kontrolu netroufnete, svěřte automobil do rukou zkušeného automechanika.

Ušetřete na STK i povinném ručení

Průměrná cena za provedení „technické“ se pohybuje okolo 900 – 1100 korun. Pokud na ní chcete ušetřit, zkuste se domluvit, že během jedné návštěvy absolvujete nejen technickou kontrolu, ale i měření emisí (je-li pro vaše vozidlo potřebné).

A ušetřit další finanční prostředky můžete taky na povinném ručení, které si jednoduše srovnáte prostřednictvím naší nezávislé online kalkulačky. Ta vám během několika mála minut prozradí, jestli neplatíte za pojistku víc než je nezbytně nutné.