Město Mladá Boleslav najdeme na levém břehu středního toku Jizery, na soutoku s říčkou Klenicí zhruba 50 km severovýchodně od Prahy, s níž je spojena dálnicí D10. Město je součástí Středočeského kraje a sídlí zde například automobilka Škoda Auto. Aktuálně zde žije cca 45 000 stálých obyvatel. Pokud mezi ně patříte a hledáte, kam zavézt auto na pravidelnou technickou, pak nepřestávejte číst následující řádky.

Na technické se nevyplatí šetřit

Ještě před tím, než se domluvíte na samotném termínu technické, nechte auto zkontrolovat u zkušeného automechanika nebo ve specializovaném servise. Zmínění během zmíněné kontroly odstraní případné závady, které by mohly získání technické ztížit nebo úplně zhatit. Vy si mezitím překontrolujte dokumenty, které budete během prohlídky předkládat a složení povinné výbavy.

Šetřete tam, kde to má smysl

Potřebujete nechat u vozu změřit emise a chcete na technické ušetřit? Až vůz objednáte na vybrané stanici technické kontroly Mladá Boleslav, zjistěte si, jestli můžete spojit technickou a emisní kontrolu. Můžete získat výraznou slevu a ušetřit. Nebo si pomocí naší online kalkulačky porovnejte ceny povinného ručení a vyberte si to, které vám bude nejvíce vyhovovat!

Stanice technické kontroly Mladá Boleslav

STK PECHA v.o.s., Havlíčkova 1432, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav, tel. +420 326 737 780

MOT emissions, Jičínská 414, Mladá Boleslav III, 293 01 Mladá Boleslav, tel. +420 315 624 925