Dymokury jsou obcí, kterou najdete v okrese Nymburk asi 15 km severně od lázeňského města Poděbrady. Trvale zde žije necelá tisícovka obyvatel. Pokud mezi ně patříte a vlastníte plechového miláčka, určitě budete dřív nebo později pátrat po adrese, která vás zavede do stanice technické kontroly Dymokury. Abychom vám ušetřili čas, prozradíme kam zamířit a jak ušetřit nejen na samotné prohlídce.

Přípravu na technickou nepodceňujte

Aby vůz prošel technickou bez zbytečných komplikací a zádrhelů, je dobré ho před samotnou návštěvou nechat zkontrolovat u zkušeného automechanika. Řada autoservisů navíc nabízí přímo službu, v rámci které zkontroluje všechny náležitosti budoucího prodloužení „technické“. Je to sice pár stovek navíc, na druhou stranu ve finále ušetříte čas i zbytečné starosti.

Neplaťte víc, než musíte

Samotnou stanici technické kontroly nemusíte navštívit pouze v místě trvalého bydliště. Je jen na vás, kterou si vyberete. Vybírat samozřejmě můžete podle vzdálenosti, ale i ceny. Cena technické se pohybuje okolo 900 až 1100 korun.

Jistě nám dáte za pravdu, že provoz vozidla nepatří mezi nejlevnější položky na vašem rodinném rozpočtu. Naštěstí na něm můžete poměrně chytře ušetřit.

Pokud je u vašeho vozu vyžadováno měření emisí, domluvte se na téhle proceduře u příležitosti technické prohlídky. Chcete ušetřit ještě víc? Zjistěte, jestli za povinné ručení neplatíte víc, než musíte.