Pojištění Generali

  • Online srovnání pojišťoven

  • Jednoduše a rychle do 2 minut

  • Zelená karta ihned na Váš email

  • Úspora až 70 %

Spočítat ceny
cervene auto pojisteni

Pojišťovna Generali je gigantem mezi pojišťovnami. Mezi její klienty patří 68 milionů lidí po celém světě. Výsostné postavení získala především mezi zeměmi západní Evropy a stále významnější pozici má také v Asii. Díky husté síti poboček je dostupná na celém území České republiky.

Povinné ručení

S povinným ručením od Generali získáte vždy něco navíc. Zvolte si jednoduše rozsah pojištění podle svých požadavků od zákonného minima až ke komplexní ochraně vozidla. K dispozici je vám asistenční služba 24 hodin denně.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění není na rozdíl od povinného ručení ze zákona povinné. Jeho účelem je krýt škody na vašem vozidle, nezávisle na tom, kdo je viníkem nehody. Navíc může krýt škodu způsobenou živly, odcizením či vandalismem.

Cestovní pojištění

Ať už cestujete pravidelně v rámci služebních cest nebo jednorázově, cestovní pojištění Generali vám nabízí širokou nabídku pojištění. S cestovním pojištěním se vyhnete nepříjemným výdajům. Sjednejte si smlouvu pohodlně online.

© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).