Online kalkulačka energie

  • Srovnání 43 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli ZDARMA zařídíme

  • Vše vyřešíte z pohodlí Vašeho domova

Spočítat ceny
Elektřina - žárovka a zástrčka

Jak mi pomůže kalkulátor cen energií?

Platit za energie více, než je nezbytně nutné, rozhodně není nic příjemného. Pokud i vy jste v situaci, kdy se vám zdají ceny energií příliš vysoké, může vám pomoci kalkulačka energie. Díky ní si totiž snadno zjistíte, jaké jsou ceny ve vaší lokalitě nebo k jakým dodavatelům můžete přestoupit. Ceny si porovnáte online – kdykoliv z pohodlí svého domova. Nezabere to déle než 1 minutu!

Porovnat ceny dodavatelů

Jak funguje kalkulačka energie?

Kalkulačka energie porovnává přes padesát dodavatelů na českém trhu. Údaje se pravidelně aktualizují podle platných ceníků dodavatelů. Na pár kliknutí tak uvidíte porovnání cen energií. Kalkulátor energií můžete využívat opakovaně. Jeho použití je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

Co je k výpočtu na kalkulačce energií potřeba?

Rozhodně se nemusíte obávat toho, že by byl výpočet cen energií složitý. Právě naopak! Stačí vám několik základních údajů, které kalkulačka energií potřebuje k získání správné ceny:

  • kraj (jelikož ne všichni dodavatelé pokrývají celou zemi),

  • informace o vaší spotřebě,

  • velikost jističe.

Údaje o spotřebě a jističi najdete ve svém vyúčtování elektřiny – na jejich základě dojde ke správnému zařazení do konkrétní tarifní třídy.

Pokud nemáte informace o spotřebě zrovna po ruce, vůbec to nevadí. Kalkulačka energie vám nabídne také orientační výpočet podle velikosti bydlení a účelu, k jakému elektřinu využíváte.

Zadat údaje do kalkulačky energií

Kalkulátor energií vám vybere nejlepšího dodavatele

S kalkulátorem energií zjistíte rychle, jednoduše a online, kolik můžete na účtech za energie ušetřit. Kalkulátor energií toho ale umí ještě více – dodavatelé se totiž liší nejen v ceně, ale také v kvalitě služeb. Proto má každý dodavatel energií přiřazený počet hvězdiček. Čím více hvězdiček, tím lepší a férovější služby poskytuje.

Ve výsledcích kalkulátoru energií si navíc můžete filtrovat nabídky podle vámi požadovaných parametrů – například podle délky smlouvy nebo výpovědní lhůty.

Změnu dodavatele energií vyřídíte z domova

Kromě toho, že si s kalkulačkou energie porovnáte desítky dodavatelů, můžete ihned svého dodavatele změnit. Kvůli vyřízení změny dodavatele nemusíte nikam chodit. Veškerou dokumentaci obdržíte online a naši specialisté vás po telefonu provedou celým procesem. Není divu, že se každoročně pro změnu dodavatele rozhodne stále více lidí – je to snadné a čeká vás úspora až několik tisíc korun ročně.

Porovnat ceny dodavatelů
© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.