Havarijní pojištění Chevrolet Silverado

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Spočítat ceny
chevrolet logo

Havarijní pojištění pro Chevrolet Silverado 

Pick-up je vždy skvělým pomocníkem a tvrdým pracantem. Dá se proto předpokládat, že se bude jednat o vůz, který budete mít neustále po ruce. Proč si nezařidit havarijní pojištění pro Chevrolet Silverado? Stačí jen zadat podstatné parametry do naší online kalkulačky, srovnávač pak data vezme a vybere pro vás to nejvýhodnější havarijní pojištění pro Chevrolet Silverado, jaké můžete na současném trhu najít.

Spočítat havarijní pojištění

Chevrolet Silverado 

Tento model přišel na trh v roce 1998 jako nástupce dlouholeté modelové řady Chevrolet C/K. Chevrolet Silverado dorazil jako lehký pickup, od roku 2001 se pak vyrábí verze řazená mezi těžké pickupy. Platformu tento model sdílí s modelem GMC Sierra. V podstatě jsou to až na detaily velice podobná vozidla. Ale GMC je bráno jako dražší a luxusnější varianta modelu Silverado. Chevrolet Silverado nabízí tři druhy kabin – Regular Cab, Double Cab a Crew Cab. A až pět stupňů výbavy – Custom, Work Truck, LT, LTZ a High Country. Je nabízeno také mnoho rozvorů, přičemž jsou vozidla dělena na 2 hmotnostní skupiny: lehké užitkové (half ton) a těžké užitkové (heavy duty). 

Věděli jste, že… 

  • Od začátku prodeje se tohoto modelu v USA prodalo téměř 12 milionů kusů. 

  • Od roku 2008 jsou v USA a Kanadě k dispozici pouze automatické převodovky

  • Nové Silverado získalo cenu North American Truck of the Year Award za rok 2007 a ocenění Truck of the Year od časopisu Motor Trend v tentýž roce. 

  • Vozidla jsou standardně dodávána s ABS. V roce 2007 prošlo Silverado NHTSA crash testem, kde u předního a bočního nárazu získalo 5 hvězdiček z pěti možných a u převrácení získalo hvězdičky 4. 

  • Speciální verzí tohoto modelu jsou pak vojenská vozidla pod označení Milverado.

Spočítat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.