Havarijní pojištění Chevrolet Camaro

 • Online srovnání

 • Vše vyřídíte pohodlně od PC

 • Prohlídka vašeho vozidla zdarma

 • Úspora až 50 %

  Spočítat ceny

Havarijní pojištění pro Chevrolet Camaro

Koho by nelákala trošku rychlejší jízda v Chevroletu Camaro. Rozhodně majitelům tohoto sportovního vozu doporučujeme zařídit si havarijní pojištění. Jeho cena bude možná trošku vyšší i díky tomu, že Camaro je sportovní vozidlo se silným motorem. Abyste ale měli jistotu, že zbytečně nepřeplatíte velké peníze, můžete využít služeb našeho srovnávače. Do online kalkulačky jednoduše zadáte všechny důležité parametry a srovnávač vám vybere aktuálně nejvýhodnější nabídku havarijního pojištění pro Chevrolet na trhu.

Chci porovnat havarijní pojištění

Chevrolet Camaro

Camaro je známým sportovním automobilem americké automobilky Chevrolet. Výroba tohoto modelu byla zahájena již v roce 1967 a prakticky se mělo jednat o konkurenci pro Ford Mustang. Výroba Chevroletu Camaro byla ukončena v roce 2002, nakonec se ale povedlo výrobu vzkřísit, a tak byla obnovena v roce 2009. Dodává se jako dvoudveřové kupé případně jako kabriolet. Už samotná první generace byla poměrně úspěšná a během tří let se vyrobilo více než 230 000 kusů modelu Chevrolet Camaro. Brzy byla nahrazena generací druhou, která zůstala ve výrobě mnohem déle. V současné době můžeme na silnicích potkávat již šestou generaci Camara, která se vyrábí od roku 2015.

Věděli jste, že…

 • Druhá generace vozu se vyráběla nejdéle, a to od roku 1970 až do roku 1981.

 • Třetí generace Chevroletu Camaro přišla s výraznou změnou exteriéru.

 • Nový Chevrolet Camaro se začal vyrábět především díky konceptu z roku 2006.

 • Současný vůz byl veřejnosti představen 16. května roku 2015.

 • Camaro můžete vidět také ve všech filmech Transformers.

Chci porovnat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.