Havarijní pojištění Chevrolet Orlando

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 50 %

Kde hledat nejvýhodnější havarijní pojištění pro Chevrolet Orlando?

Chevrolet Orlando je praktický rodinný automobil spadající do kategorie kompaktních MPV. Ve své třídě nepatří mezi obry, na délku měří necelých 4,7 metru, pojme ale až sedm cestujících. Vyrábí se od roku 2011 a v nabídce americké automobilky jej najdete dodnes.

Praktičnost nade vše

Za sedm míst si na rozdíl od konkurence nemusíte připlácet. Chevrolet Orlando je sedmimístný již v základu. Přitom se ale prodává za velice příznivou cenu začínající pod hranicí 400 000 korun. Kromě základní výbavy LS jsou v nabídce stupně LT, LT Plus a LTZ. Už varianta LS poskytuje solidní vybavení. Nechybí šestice airbagů, denní svícení, elektrická zrcátka i přední okna či nastavitelná přední sedadla a volant. Vyšší verze výbavy pak přináší kvalitnější čalounění, výkonnější audiosystém či automatickou klimatizaci.

Základní motorizací je benzinový čtyřválec s výkonem 141 koní a nabídku doplňuje také několik naftových motorů. Nabídce kraluje dieselový dvoulitr s výkonem 163 koní. Nejsilnější motor je jako jediný možné propojit s příplatkovou automatickou převodovkou.

Chevrolet Orlando nabízí vzhledem ke svým rozměrům překvapivě dobré jízdní vlastnosti. Ani přes svou vyšší stavbu se karoserie v zatáčkách nenaklání a podvozek zajišťuje pohodlí i na rozbité silnici.

Interiér Chevroletu Orlando je pojatý velice prakticky. Nabízí dostatek úložného prostoru a je také kvalitně zpracovaný. Nejde o žádný luxus, ale zároveň nikde nic nevrže a použité plasty nepůsobí levně. Vzadu i vpředu sedící pasažéři mohou využít několik konektorů pro nabíjení elektroniky a ventilace je rozvedena po celém autě.

Velikost zavazadlového prostoru se značně mění podle počtu cestujících. Pokud využijete všechny tři řady sedaček, pro náklad zbyde pouze 89 litrů prostoru. Pokud dvě zadní sedačky nevyužíváte, kufr má kapacitu solidních 454 litrů. Po sklopení prostřední řady sedadel se prostor zvětší na celkových 1487 litrů, takže v něm v případě potřeby převezete i velice objemné předměty.

Havarijní pojištění pro ChevroletChevrolet Orlando hledejte na webu

Pokud hledáte optimální havarijní pojištění, vždy se vám vyplatí porovnat více nabídek, protože i podobné produkty se svou cenou mohou lišit. Nejrychlejší cestou, jak aktuální nabídku porovnat, je využití online kalkulačky. V té stačí vyplnit několik informací o vás a vašem automobilu a během chvilky můžete vybírat z kompletní nabídky.

U každé kalkulace najdete výši spoluúčasti, seznam služeb v ceně a další podrobnosti, které vám výběr usnadní. Pokud vám jde především o co nejlepší cenu, nabídky si můžete seřadit od nejlevnějších. Jakmile si některé havarijní pojištění vyberete, online si jej rovnou i sjednáte.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.