Povinné ručení Chevrolet Orlando

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Kde sjednat nejlevnější povinné ručení pro Chevrolet Orlando?

Chevrolet Orlando patří mezi kompaktní MPV. Jde tedy o praktický rodinný vůz, který se může pochlubit velkým množstvím prostoru. Vyrábí se od roku 2011 a prodává se téměř po celém světě.

Sedm sedaček už v základu

Třetí řada sedaček patří u většiny automobilů k příplatkové výbavě. Chevrolet Orlando ji ale nabízí už v základu a v autě se tak vždy sveze až sedm cestujících. Vůz na délku měří méně než 4,7 metru, prostoru je v něm ale pro všechny pasažéry dostatek. Čas strávený na cestách zpříjemní několik konektorů pro nabíjení elektroniky. Ty jsou dostupné pro vzadu i vpředu sedící posádku. Také klimatizace myslí na všechny a její výdechy najdete i v zadní části interiéru.

Objem kufru se odvíjí od počtu cestujících. Pokud zrovna používáte všech 7 sedadel, v zavazadelníku zbude pouhých 89 litrů prostoru. Se sklopenou třetí řadou sedadel se dostanete na použitelných 454 litrů. V případě potřeby můžete sklopit také prostřední řadu sedadel a kufr tím zvětšit na 1487 litrů, což už je opravdu hodně a v autě převezete i velká břemena. Manipulace se sedadly je velmi snadná. Sklápí se do roviny a ani třetí řadu nemusíte vytahovat z vozu.

Jízdní vlastnosti překvapí

Vzhledem ke kategorii, větším rozměrům a výšce byste od Chevroletu Orlando mohli očekávat zhoršené jízdní vlastnosti. Opak je ale pravdou, projev auta vás na silnici potěší. Díky dobře naladěnému podvozku vůz dobře sedí, v zatáčkách se nenaklání a zajišťuje také dostatečné pohodlí. Řízení není zcela přesné, ale ve své třídě a kategorii jde o slušný standard.

Pod kapotou Orlanda se můžete setkat s několika benzinovými i naftovými motory. Základem je zážehový čtyřválec s výkonem 141 koňských sil. Nejvýkonnější motorizace je ze vznětové rodiny a je jí dvoulitr s výkonem 163 koní. Základní motorizace se pojí se šestistupňovou manuální převodovkou, výkonnější jednotky je možné získat s příplatkovým šestistupňovým automatem.

Základní cena Chevroletu Orlando se pohybuje pod 400 000 korunami, což je vzhledem k velikosti, kvalitnímu zpracování a poměrně bohaté základní výbavě velice příjemná částka.

Najděte nejlevnější povinné ručení pro Chevrolet Orlando během pár minut

Povinné ručení je základním pojištěním, které musí být sjednáno pro všechny automobily bez výjimek. Najdete ho proto v nabídce většiny českých pojišťoven a výběr správného produktu není zrovna jednoduchý. Povinná ručení se navíc cenově liší, i když mají podobné vlastnosti. Každá pojišťovna totiž cenu kalkuluje jiným způsobem, ačkoliv ji ovlivňují stejné parametry jako výkon, hmotnost či rok výroby vozu.

Usnadněte si hledání povinného ručení využitím online kalkulačky. Stačí vyplnit několik informací o vás a vašem automobilu a během chvíle můžete brouzdat kompletní nabídkou.

U jednotlivých kalkulací najdete výši pojistného plnění, seznam pojištění zahrnutých v ceně a dostupná připojištění. Povinné ručení tedy můžete vybírat nejen podle ceny, ale také podle specifických parametrů. Jakmile si některé pojištění vyberete, přes web si jej můžete také sjednat.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.