Povinné ručení Chevrolet Orlando

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Kde sjednat nejlevnější povinné ručení pro Chevrolet Orlando?

Chevrolet Orlando patří mezi kompaktní MPV. Jde tedy o praktický rodinný vůz, který se může pochlubit velkým množstvím prostoru. Vyrábí se od roku 2011 a prodává se téměř po celém světě.

Sedm sedaček už v základu

Třetí řada sedaček patří u většiny automobilů k příplatkové výbavě. Chevrolet Orlando ji ale nabízí už v základu a v autě se tak vždy sveze až sedm cestujících. Vůz na délku měří méně než 4,7 metru, prostoru je v něm ale pro všechny pasažéry dostatek. Čas strávený na cestách zpříjemní několik konektorů pro nabíjení elektroniky. Ty jsou dostupné pro vzadu i vpředu sedící posádku. Také klimatizace myslí na všechny a její výdechy najdete i v zadní části interiéru.

Objem kufru se odvíjí od počtu cestujících. Pokud zrovna používáte všech 7 sedadel, v zavazadelníku zbude pouhých 89 litrů prostoru. Se sklopenou třetí řadou sedadel se dostanete na použitelných 454 litrů. V případě potřeby můžete sklopit také prostřední řadu sedadel a kufr tím zvětšit na 1487 litrů, což už je opravdu hodně a v autě převezete i velká břemena. Manipulace se sedadly je velmi snadná. Sklápí se do roviny a ani třetí řadu nemusíte vytahovat z vozu.

Spočítat povinné ručení

Jízdní vlastnosti překvapí

Vzhledem ke kategorii, větším rozměrům a výšce byste od Chevroletu Orlando mohli očekávat zhoršené jízdní vlastnosti. Opak je ale pravdou, projev auta vás na silnici potěší. Díky dobře naladěnému podvozku vůz dobře sedí, v zatáčkách se nenaklání a zajišťuje také dostatečné pohodlí. Řízení není zcela přesné, ale ve své třídě a kategorii jde o slušný standard.

Pod kapotou Orlanda se můžete setkat s několika benzinovými i naftovými motory. Základem je zážehový čtyřválec s výkonem 141 koňských sil. Nejvýkonnější motorizace je ze vznětové rodiny a je jí dvoulitr s výkonem 163 koní. Základní motorizace se pojí se šestistupňovou manuální převodovkou, výkonnější jednotky je možné získat s příplatkovým šestistupňovým automatem.

Základní cena Chevroletu Orlando se pohybuje pod 400 000 korunami, což je vzhledem k velikosti, kvalitnímu zpracování a poměrně bohaté základní výbavě velice příjemná částka.

Najděte nejlevnější povinné ručení pro Chevrolet Orlando během pár minut

Povinné ručení je základním pojištěním, které musí být sjednáno pro všechny automobily bez výjimek. Najdete ho proto v nabídce většiny českých pojišťoven a výběr správného produktu není zrovna jednoduchý. Povinná ručení se navíc cenově liší, i když mají podobné vlastnosti. Každá pojišťovna totiž cenu kalkuluje jiným způsobem, ačkoliv ji ovlivňují stejné parametry jako výkon, hmotnost či rok výroby vozu.

Usnadněte si hledání povinného ručení využitím online kalkulačky. Stačí vyplnit několik informací o vás a vašem automobilu a během chvíle můžete brouzdat kompletní nabídkou.

U jednotlivých kalkulací najdete výši pojistného plnění, seznam pojištění zahrnutých v ceně a dostupná připojištění. Povinné ručení tedy můžete vybírat nejen podle ceny, ale také podle specifických parametrů. Jakmile si některé pojištění vyberete, přes web si jej můžete také sjednat.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.