Povinné ručení Chevrolet

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Povinné ručení pro Chevrolet

Chevrolet

Americká automobilka Chevrolet založena v roce 1909 je součástí koncernu General Motors. Založili ji dobří přátelé Luis Chevrolet a William Durant. Přátelství jim ale vydrželo jen do roku 1915, kdy spolu měli roztržku, která vedla k prodeji podílu Luise Chevroleta. William Durant pak o rok později sloučil značku Chevrolet právě s koncernem General Motors, kam patří i značky jako Opel nebo Cadillac.

K nejslavnějším modelům značky Chevrolet patří zejména proslulý Chevrolet Corvette a Chevrolet Camaro. V roce 2004 se k automobilce přidala značka Daewoo, která od téhož roku nosí na kapotě logo značky Chevrolet.

Povinné ručení pro Chevrolet

Chevrolet spadá jak do kategorie těch lepších, tak i dostupnějších vozů. Ať už vlastníte jakýkoliv vůz této značky, nezapomeňte si sjednat povinné ručení pro Chevrolet. Pokud zaviníte nehodu, právě povinné ručení vám pokryje finanční škody vzniklé na majetku a zdraví třetí osoby. Náklady dotyčnému vyplácí pojišťovna, a to až do výše sjednaného pojistného limitu. Ten je zákonem stanoven na minimální částku 35 milionů na škody na zdraví a 35 milionů na škody na majetku, avšak můžete si jej libovolně navýšit. Povinné ručení se nejčastěji uzavírá s pojistným limitem alespoň 2krát vyšším, než je stanovená zákonná hranice.

Sjednejte si povinné ručení pro Chevrolet online a ušetřete svůj čas. Vše, co k tomu potřebujete, je pouze technický průkaz vozu a občanský průkaz majitele vozidla. Poté stačí potvrdit smlouvu, odeslat peníze za pojistku a vytisknout si zelenou kartu. Ta slouží jako doklad o uzavření povinného ručení a obsahuje i výčet zemí, v nichž povinné ručení uplatníte i v zahraničí.

Pomocí naší kalkulačky povinného ručení si snadno porovnáte ceny povinného ručení od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro vaše vozidlo Chevrolet.

Spočítat povinné ručení

Nejčastější modely Chevrolet pro povinné ručení

123

Chevrolet Camaro

Chevrolet Corvette

Chevrolet Aveo

Chevrolet Tahoe

Chevrolet Niva

Chevrolet Blazer

Chevrolet Epica

Chevrolet Cruze

Chevrolet Captiva

Chevrolet Impala

Chevrolet Lacetti

Chevrolet HHR

Chevrolet Kalos

Chevrolet Orlando

Chevrolet Spark

Chevrolet Suburban

Chevrolet Silverado

Chevrolet Trax

Chevrolet Matiz

Blog

 • Dům a domácnost
  02. května 2022|Jana Březinová
  Jak se vyhnout požáru v domácnosti

  Většina požárů v domácnosti způsobí lidská chyba –⁠ neopatrnost, nedbalost nebo ponechání dětí či domácích mazlíčků bez dozoru. Přitom chvilka nepozornosti může zavinit obrovské škody na majetku a především zdraví. Zjistěte, jaké zásady dodržovat, abyste předešli požáru v domácnosti i jak se s ohněm vypořádat, aby byly škody co nejmenší.

 • Pojistná částka nemovitost - domeček s mincemi
  Dům a domácnost
  17. dubna 2022|Jana Březinová
  Jak správně stanovit pojistnou částku u pojištění majetku?

  U pojištění majetku si dejte pozor na správné určení pojistné částky. Jinak se může stát, že bude vaše nemovitost podpojištěná a v případě pojistné události vám pojišťovna neuhradí celou škodu. Pojistnou smlouvu byste také měli pravidelně aktualizovat, aby pojistná částka odpovídala aktuální hodnotě vašeho majetku.

 • lupič páčí okno
  Dům a domácnost
  Jak zabezpečit dům proti krádeži i živlům? Vsaďte na bezpečnostní dveře i kamery

  V průběhu roku 2021 Policie ČR evidovala 24 638 krádeží a 28 321 vloupání. Spolu s dalšími zločiny tak zjistila zhruba 71 400 majetkových trestných činů. Jak dům, byt či chatu zabezpečit a ochránit před zloději a živly?

 • žena ruce nad modelem baráku
  Dům a domácnost
  31. ledna 2022|Jana Poncarová
  8 tipů, kdy vám přijde vhod pojištění domácnosti a stavby

  Ač jste sebeopatrnější, můžou v životě nastat situace, které s vámi zacloumají a způsobí vám škody. Proto existuje pojištění. Pojistit si dnes můžete opravdu cokoliv, co je vám drahé. Vybavení domácnosti, sbírku umění i stavbu samotnou. Vysvětlíme vám, jaký je rozdíl mezi jednotlivými typy pojistek a proč vám v současné nejisté době přijdou vhod.

 • Satelit k televizi
  Dům a domácnost
  25. ledna 2022|Petr Pohůdka
  Satelitní televize: Čím se liší od jiných typů signálu?

  Okolo satelitní televize koluje řada mýtů a polopravd, které zákazníky od tohoto typu vysílání spíše odrazují. Jaká je ale realita? V čem spočívají výhody a nevýhody satelitní televize a co potřebujete pro příjem satelitního signálu?

 • Podpis smlouvy - model domu
  Dům a domácnost
  22. ledna 2022|Jana Poncarová
  Co vše kryje pojištění stavby?

  Každý, kdo má majetek, se ho snaží chránit. Ať už vlastníte rodinný dům, vilu, chatu nebo chalupu, jejich pojištění je na místě. Ukážeme vám, na co vše se vztahuje pojištění stavby a jaké možnosti pojištění nemovitosti aktuálně existují.

 • Matka s dcerou u vánočního stromu
  Dům a domácnost
  21. prosince 2021|Jana Březinová
  Bezpečný domov během Vánoc: Jak se chránit před požáry a jinými katastrofami

  Vánoce by měly být svátky klidu a pohody, někdy se ale kvůli malé chvilce nepozornosti promění v pohromu. To potvrzují i záchranáři, kteří každoročně zasahují u požárů a úrazů. Připomeňte si, jaká rizika na vás během Vánoc v domácnosti číhají a jak jim předcházet.

 • Obývací pokoj se zelenou sedačkou
  Dům a domácnost
  20. listopadu 2021|Vendula Flassig Vrablová
  Na co se vztahuje pojištění domácnosti? Na víc věcí, než byste možná čekali

  Pořídit si vysněný dům nebo byt je v dnešní době takovým malým vítězstvím. Stačí ale jeden nečekaný rozmar přírody nebo návštěva nenechavého zloděje a místo perfektně vybaveného interiéru vám zbydou oči pro pláč. Abyste bezpečně ochránili svůj majetek, je dobré sjednat si pojištění domácnosti. Na co všechno se tahle pojistka vztahuje a proč si ji neplést s pojištěním nemovitosti?

 • energie setreni
  EnergieDům a domácnost
  11. listopadu 2021|Monika Šaríková
  Co dělat, pokud máte vysoké zálohy na energie

  Přestože spousta lidi se teď bude snažit šetřit na spotřebě energií, výsledek se jim projeví až ve vyúčtování. Do té doby bude třeba platit vysoké zálohy, které však spousta domácností momentálně není schopna splácet. Přinášíme vám desatero rad, jak si tuto situaci alespoň trochu zlehčit.

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.