Cestovní pojištění – srovnání cen

Povinné ručení pro Chevrolet

chevrolet

Americká automobilka Chevrolet založena v roce 1909 je součástí koncernu General Motors. Založili ji dobří přátelé Luis Chevrolet a William Durant. Přátelství jim ale vydrželo jen do roku 1915, kdy spolu měli roztržku, která vedla k prodeji podílu Luise Chevroleta. William Durant pak o rok později sloučil značku Chevrolet právě s koncernem General Motors, kam patří i značky jako Opel nebo Cadillac.

nejslavnějším modelům značky Chevrolet patří zejména proslulý Chevrolet Corvette a Chevrolet Camaro. V roce 2004 se k automobilce přidala značka Daewoo, která od téhož roku nosí na kapotě logo značky Chevrolet.

Povinné ručení pro Chevrolet

Chevrolet spadá jak do kategorie těch lepších, tak i dostupnějších vozů. Ať už vlastníte jakýkoliv vůz této značky, nezapomeňte si sjednat povinné ručení pro Chevrolet. Pokud zaviníte nehodu, právě povinné ručení vám pokryje finanční škody vzniklé na majetku a zdraví třetí osoby. Náklady dotyčnému vyplácí pojišťovna, a to až do výše sjednaného pojistného limitu. Ten je zákonem stanoven na minimální částku 35 milionů na škody na zdraví a 35 milionů na škody na majetku, avšak můžete si jej libovolně navýšit. Povinné ručení se nejčastěji uzavírá s pojistným limitem alespoň 2krát vyšším, než je stanovená zákonná hranice.

Sjednejte si povinné ručení pro Chevrolet online a ušetřete svůj čas. Vše, co k tomu potřebujete, je pouze technický průkaz vozu a občanský průkaz majitele vozidla. Poté stačí potvrdit smlouvu, odeslat peníze za pojistku a vytisknout si zelenou kartu. Ta slouží jako doklad o uzavření povinného ručení a obsahuje i výčet zemí, v nichž povinné ručení uplatníte i v zahraničí.

Pomocí naší kalkulačky povinného ručení si snadno porovnáte ceny povinného ručení od všech pojišťoven a vyberete si to nejlevnější povinné ručení pro vaše vozidlo Chevrolet.

Spočítat
povinné ručení

Nejčastější modely Chevrolet pro povinné ručení

Chevrolet Camaro Chevrolet Cruze Chevrolet Orlando
Chevrolet Corvette Chevrolet Captiva Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo Chevrolet Impala Chevrolet Suburban
Chevrolet Tahoe Chevrolet Lacetti Chevrolet Silverado
Chevrolet Niva Chevrolet HHR Chevrolet Trax
Chevrolet Blazer Chevrolet Kalos Chevrolet Matiz
Chevrolet Epica
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 89