Povinné ručení Chevrolet Aveo

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejvýhodnější povinné ručení pro Chevrolet Aveo?

Chevrolet Aveo se začal vyrábět v roce 2002 a v nabídce automobilky se nachází dodnes. Prodává se ve více než 120 zemích světa pod různými značkami a názvy. S totožnými vozy, které většinou prodělaly jen několik kosmetických úprav, se tak můžete setkat u značek Daewoo, Suzuki či Pontiac.

Motorizace a výbavy

V nabídce narazíte na benzinové i naftové motory. Základní jednotkou je spalovací 1,2litrový čtyřválec, který poskytuje výkon 68 nebo 83 koní a je propojen s pětistupňovým manuálem. Nejsilnějším motorem v evropské nabídce je čtyřválcový benzín s objemem 1,6 litru a výkonem 114 koní. Ten je možné kombinovat také se šestistupňovou automatickou převodovkou.

U výbav můžete vybírat ze čtyř variant. Už v základu je Chevrolet Aveo slušně vybaven a nabídne mj. tempomat, elektrická zrcátka, šestici airbagů či elektrická přední okna. Vyšší výbavy přidávají klimatizaci, palubní počítač, multifunkční volant nebo Bluetooth konektivitu. V některých zemích se objevuje také výbava RS, která automobilu zajišťuje sportovnější vzezření. Nejvýraznějším prvkem této verze je zadní křídlo. Zaujmou také zajímavější kola a robustnější bodykit.

Spočítat povinné ručení

Interiér, bezpečí a cena

Do roku 2011 se Chevrolet Aveo nabízel jako třídveřový a pětidveřový hatchback, které doplňoval pětidveřový sedan. Poté přišla modernizovaná druhá generace a nejmenší karoserie z nabídky odpadla.

Největší zavazadlový prostor nabízí sedan. Do toho naložíte až 502 litrů zavazadel. Do hatchbacku se naskládá pouze 290 litrů nákladu. Pokud je pro vás důležitější prostor na zadních sedačkách, pořiďte si hatchback, který díky rovné střeše nabízí více prostoru pro vzadu cestující pasažéry. Obecně je ale interiér u obou verzí prostorný a především přední sedadla jsou velká, pohodlná a poskytují dobrou oporu i v zatáčkách.

Z hlediska bezpečnosti je na tom Chevrolet Aveo výborně. Z testu Euro NCAP si odnesl plné pětihvězdičkové hodnocení. Cena vozu začíná na částce lehce přes 200 000 korun, jde tak o zajímavou koupi i z hlediska prvotních nákladů.

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Chevrolet Aveo?

Hledat povinné ručení na vlastní pěst je zdlouhavé. Najdete ho v nabídce většiny českých pojišťoven a někdy dokonce v několika variantách. Navíc se ceny i u podobných produktů mohou lišit. To je způsobeno odlišnými postupy při kalkulaci, každá pojišťovna má svůj jedinečný způsob. Obecně však platí, že s cenou zahýbe především motorizace, hmotnost, rok výroby, model a značka vašeho auta. Výraznou slevu je možné získat díky vašemu osobnímu bonusu, který každý řidič získává za odřízené roky bez nehod, pokud je na něj vedeno povinné ručení.

Usnadněte si hledání a porovnejte dostupnou nabídku pomocí online kalkulačky. V kalkulačce postačí vyplnit několik informací o vás a vašem automobilu.

U jednotlivých nabídek najdete cenu, výši pojistného plnění, služby zahrnuté v ceně a také přehled dostupných připojištění. Povinné ručení, které vám padne do oka, si přes web rovnou i sjednáte.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.