Povinné ručení Chevrolet Aveo

  • Srovnání nabídek online

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte ihned

  • Úspora až 50 %

  • Nyní včetně výhodných balíčků
    s havarijním pojištěním

povinné ručení

Jak najít nejvýhodnější povinné ručení pro Chevrolet Aveo?

Chevrolet Aveo se začal vyrábět v roce 2002 a v nabídce automobilky se nachází dodnes. Prodává se ve více než 120 zemích světa pod různými značkami a názvy. S totožnými vozy, které většinou prodělaly jen několik kosmetických úprav, se tak můžete setkat u značek Daewoo, Suzuki či Pontiac.

Motorizace a výbavy

V nabídce narazíte na benzinové i naftové motory. Základní jednotkou je spalovací 1,2litrový čtyřválec, který poskytuje výkon 68 nebo 83 koní a je propojen s pětistupňovým manuálem. Nejsilnějším motorem v evropské nabídce je čtyřválcový benzín s objemem 1,6 litru a výkonem 114 koní. Ten je možné kombinovat také se šestistupňovou automatickou převodovkou.

U výbav můžete vybírat ze čtyř variant. Už v základu je Chevrolet Aveo slušně vybaven a nabídne mj. tempomat, elektrická zrcátka, šestici airbagů či elektrická přední okna. Vyšší výbavy přidávají klimatizaci, palubní počítač, multifunkční volant nebo Bluetooth konektivitu. V některých zemích se objevuje také výbava RS, která automobilu zajišťuje sportovnější vzezření. Nejvýraznějším prvkem této verze je zadní křídlo. Zaujmou také zajímavější kola a robustnější bodykit.

Interiér, bezpečí a cena

Do roku 2011 se Chevrolet Aveo nabízel jako třídveřový a pětidveřový hatchback, které doplňoval pětidveřový sedan. Poté přišla modernizovaná druhá generace a nejmenší karoserie z nabídky odpadla.

Největší zavazadlový prostor nabízí sedan. Do toho naložíte až 502 litrů zavazadel. Do hatchbacku se naskládá pouze 290 litrů nákladu. Pokud je pro vás důležitější prostor na zadních sedačkách, pořiďte si hatchback, který díky rovné střeše nabízí více prostoru pro vzadu cestující pasažéry. Obecně je ale interiér u obou verzí prostorný a především přední sedadla jsou velká, pohodlná a poskytují dobrou oporu i v zatáčkách.

Z hlediska bezpečnosti je na tom Chevrolet Aveo výborně. Z testu Euro NCAP si odnesl plné pětihvězdičkové hodnocení. Cena vozu začíná na částce lehce přes 200 000 korun, jde tak o zajímavou koupi i z hlediska prvotních nákladů.

Kde hledat nejlevnější povinné ručení pro Chevrolet Aveo?

Hledat povinné ručení na vlastní pěst je zdlouhavé. Najdete ho v nabídce většiny českých pojišťoven a někdy dokonce v několika variantách. Navíc se ceny i u podobných produktů mohou lišit. To je způsobeno odlišnými postupy při kalkulaci, každá pojišťovna má svůj jedinečný způsob. Obecně však platí, že s cenou zahýbe především motorizace, hmotnost, rok výroby, model a značka vašeho auta. Výraznou slevu je možné získat díky vašemu osobnímu bonusu, který každý řidič získává za odřízené roky bez nehod, pokud je na něj vedeno povinné ručení.

Usnadněte si hledání a porovnejte dostupnou nabídku pomocí online kalkulačky. V kalkulačce postačí vyplnit několik informací o vás a vašem automobilu.

U jednotlivých nabídek najdete cenu, výši pojistného plnění, služby zahrnuté v ceně a také přehled dostupných připojištění. Povinné ručení, které vám padne do oka, si přes web rovnou i sjednáte.

Blog

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici.