Havarijní pojištění Chevrolet Corvetta

  • Online srovnání

  • Vše vyřídíte pohodlně od PC

  • Prohlídka Vašeho vozidla zdarma

  • Úspora až 70 %

    Spočítat ceny

Jak rychle porovnat havarijní pojištění pro Chevrolet Corvette?

Na trhu není příliš automobilů, které dosahují takové slávy jako Chevrolet Corvette. V nabídce amerického výrobce jste na něj mohli narazit už v roce 1953 a vyrábí se dodnes. Hned po představení si získal velkou oblibu nejen v zemi svého původu a stal se kultovovním vozem, který je dobře známý všem automobilovým fanouškům.

Nový člen nevelké rodiny supersportů

Chevrolet Corvette je od počátku sportovním vozem s velkým a výkonným motorem. Ten se u nejnovější generace přesunul do středu konstrukce, čímž se model zařadil mezi supersporty. Mezi těmi nevyniká jen svou dlouhou historií, ale také velice příznivou cenou, která začíná lehce pod 60 000 americkými dolary. Při aktuálním kurzu jde o necelých 1,4 milionu korun, což vzhledem k parametrům opravdu není mnoho.

Pohon zajišťuje 6,2litrový osmiválec poskytující vozu 495 koňských sil. Stačí mu pouhých 2,8 sekundy, aby auto rozpohyboval na stokilometrovou rychlost. Motor je propojen s dvouspojkovou osmistupňovou převodovkou. Veškerý výkon je přenášen na zadní kola.

Spočítat havarijní pojištění

Vybírat je možné z několika výbav a paketů

Zatímco motorizaci máte na výběr pouze jednu, jak už to u podobných aut bývá, výbavové stupně jsou dostupné tři. Se základní verzi 1LT získáte brzdy Brembo, automatickou dvouzónovou klimatizaci, zadní parkovací senzory s kamerou, tempomat, elektricky ovládaná sedadla s koženým čalouněním a audiosystém Bose s desítkou reproduktorů. Infotainment se zobrazuje na osmipalcovém displeji. Chevrolet Corvette je také možné propojit s telefonem, podporováno je Android Auto i Apple CarPlay.

Vyšší verze výbavy 2LT přidává vyhřívání a ventilaci sedadel, navigaci, vyhřívaný volant, head-up displej, systém hlídání mrtvých úhlů, čtyři reproduktory navíc a bezdrátovou nabíječku telefonu, která je umístěna mezi sedadly. Vrcholná varianta 3LT přidá ještě speciální kožené čalounění interiéru a částečně karbonové sedačky.

Nad rámec výbavových stupňů si můžete Chevrolet Corvette vylepšit také několika dostupnými pakety. Například balíček Z51 v sobě kombinuje upravený výfukový systém, podvozek, výkonnější brzdy, elektronický samosvorný diferenciál, zadní spoiler a přední splitter.

Havarijní pojištění pro Chevrolet Corvette porovnáte přes internet

Nejrychlejším způsobem, jak porovnat havarijní pojištění, je využití online kalkulačky. Stačí vyplnit pár informací o vás a vašem automobilu a během chvíle můžete srovnávat širokou nabídku produktů.

U všech kalkulací najdete výši spoluúčasti, služby zahrnuté v ceně a dostupná připojištění. Havarijní pojištění tak určitě nemusíte vybírat pouze podle ceny. Při výběru se můžete inspirovat doporučením pojišťovacího experta, které se každému uživateli přizpůsobuje na míru. Jakmile si některé havarijní pojištění vyberete, přes web si jej můžete také sjednat.

Proč se vždy vyplatí porovnat více nabídek?

Havarijní pojištění v dnešní době nabízí většina českých pojišťoven. Často dokonce v několika variantách. Vyznat se v nabídce tak není nic snadného. Cena se navíc i u podobných produktů může výrazně lišit, protože každá pojišťovna při výpočtu ceny postupuje jinak. Vliv na cenu má především motorizace, značka, model a hodnota vozidla. U výkonného a prémiového vozu jako Chevrolet Corvette se tak ceny mohou lišit ještě více než už běžných automobilů.

Spočítat havarijní pojištění
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).