Povinné ručení Chevrolet Corvette

 • Srovnání nabídek online

 • Rychlý výsledek do 2 minut

 • Zelenou kartu obdržíte ihned

 • Úspora až 50 %

 • Nyní včetně výhodných balíčků
  s havarijním pojištěním

  Spočítat ceny
povinné ručení

Jak najít nejvýhodnější povinné ručení pro Chevrolet Corvette?

Legendární sportovní automobil Chevrolet Corvette se prodává už od roku 1953. Na světě byste těžko hledali fanouška automobilů, který by model Corvette neznal. V nabídce je aktuálně osmá generace, která poprvé přináší uprostřed umístěný motor, čímž se zařadila do kategorie supersportů supersportů.

Motorizace se drží osmi válců

O pohon vozu se stále stará obrovský osmiválec. Při objemu 6,2 litru autu poskytuje výkon 495 koní a točivý moment 637 N.m. Řazení zajišťuje osmistupňová dvouspojková automatická převodovka. Z nuly na sto se nový Chevrolet Corvette dostane za pouhých 2,8 vteřiny. Pokud zrovna nepotřebujete využívat maximální možný výkon, motor umí vypnout polovinu válců, čímž se výrazně sníží jeho spotřeba.

Nejzajímavější změnou u nejnovější generace je samotné umístění motoru. Poprvé v historii se nachází uprostřed vozu. Tím se auto řadí mezi supersporty a vylepšují se jeho jízdní vlastnosti. I přes výrazná vylepšení si Chevrolet Corvette udržuje svou relativně nízkou cenu. V USA začíná na 60 000 dolarech, což je při současném kurzu cca 1,4 milionu korun. S přihlédnutím ke všem vlastnostem vozu jde o opravdu nízkou částku.

Spočítat povinné ručení

Několik možností přizpůsobení

Jak je u supersportů zvykem, motorizace je v nabídce pouze jedna. Výbav a paketů už ale máte na výběr více. Základním výbavovým stupněm je verze 1LT. Zahrnuje automatickou klimatizaci, výkonné brzdy Brembo, zadní parkovací senzory, audiosystém Bose a elektrická sedadla čalouněné kůží. V základu nechybí ani sundavací střecha a osmipalcová obrazovka, na které si kromě infotainmentu můžete zobrazit také podporovaná rozhraní Apple CarPlay a Android Auto.

Dražší výbava 2LT vůz obohatí o vyhřívané sedačky s ventilací, navigaci, head-up displej, vyhřívaný volant, čtyři reproduktory navíc, bezdrátovou nabíječku telefonu a systém sledující mrtvé úhly. Nejvyšší stupeň 3LT přidává speciální čalounění a sedadla s karbonovými prvky. Při konfiguraci narazíte také na několik paketů. Oblíbený je především paket Z51, který díky upravenému výfukovému systému zvedá výkon o 5 koní a přináší také vylepšený podvozek, silnější brzdy, samosvorný diferenciál, přední splitter a zadní spoiler.

Kde hledat výhodné povinné ručení pro Chevrolet Corvette?

Povinné ručení vám dovede nabídnout skoro každá tuzemská pojišťovna. I parametrově podobné produkty se ale mohou lišit svou cenou. Tu ovlivňuje především motorizace, hmotnost, rok výroby, značka a model vozidla. U výkonného sportovního vozu tak mohou být rozdíly v ceně opravdu výrazné. Porovnejte dostupnou nabídku pomocí online kalkulačky. Postačí vyplnit základní údaje o vás a vašem autě a během několika minut můžete vybírat povinné ručení z kompletní nabídky.

U všech nabídek je kromě ceny uvedena také výše pojistného plnění, dostupná připojištění a pojištění zahrnutá v ceně. Povinné ručení tak můžete vybírat i podle specifických parametrů. Jakmile si některé vyberete, můžete si ho online rovnou i sjednat.

Spočítat povinné ručení

Blog

 • žena prodává páru auto v salonů
  Pojištění vozu
  04. dubna 2022|Marek Drahorád
  Jak u ojetého vozu poznat, že je stočený tachometr

  Až třetina ojetin v Česku má stočený tachometr. Třetina nabízených vozů je po bouračce. A třetina má jiný původ, než jaký se uvádí v inzerátu. Nelichotivá tuzemská statistika. Obezřetnost je proto při nákupu auta z bazaru vždy na místě. Poznat stočený tachometr je ale často nelehký úkol a koupě auta se tím komplikuje. Zjistěte, na co se zaměřit, abyste nenaletěli podvodníkům, a jaké nástroje vám při kontrole ojetiny mohou pomoci.

 • manželé stoji u bílého auta v autosalonu
  Pojištění vozuPůjčky a úvěry
  31. března 2022|Marek Drahorád
  Jak vybrat nejvýhodnější financování nového auta?

  Výběr nového auta už máte za sebou? Pak už zbývá vyřešit jen financování. Zjistěte, která z dostupných možností je pro vás tou nejvýhodnější. 


 • nehoda
  Pojištění vozu
  28. března 2022|Míša
  Nabouralo vás ukrajinské nepojištěné auto? ČKP vám škodu zaplatí, víme jak postupovat

  Škodu na vlastním vozidle nemusíte vymáhat po ukrajinských řidičích. Česká kancelář pojistitelů se zavázala za ně škody uhradit. Stačí si připravit záznam o nehodě a požádat o náhradu škody.

 • žena volá asistenční službu
  Pojištění vozu
  17. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Povinné ručení a havarijní pojištění dál zdražuje. Jak na něm ušetřit?

  Koronavirová pandemie, stejně jako válka na Ukrajině, rozkolísaly zcela zásadním způsobem evropský i světový trh. Cenové šoky jdou bohužel ruku v ruce s velkým zdražováním, které se dotkne prakticky každého z nás. Kromě pohonných hmot a energií se zvyšování cen nevyhne ani povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění.

 • autonehoda
  Pojištění vozu
  10. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Víte, jakou ochranu si můžete sjednat v rámci havarijního pojištění?

  Pořízení osobního automobilu nepřináší jen radosti v podobě časové a mobilní nezávislosti, ale také starosti technické a administrativní povahy. K těm se pojí i sjednání kvalitní pojistky. Kromě povinného ručení je vhodné zvážit i možnost havarijního pojištění.

 • ČKP Ukrajina
  Pojištění vozu
  09. března 2022|Vendula Flassig Vrablová
  Ukrajinci prchající před válkou mohou díky ČKP jezdit dva měsíce bez povinného ručení

  Válečný konflikt na Ukrajině nutí miliony lidí narychlo opouštět své domovy. Ti, kteří mají to štěstí, prchají ke svým západním sousedům osobními automobily. Často ale nemají sjednané pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzn. povinné ručení) a nevlastní tudíž ani tzv. zelenou kartu, která jeho zaplacení dokládá. Pokud způsobili nehodu, byl to ještě donedávna zcela zásadní problém.

 • motorkář v Alpách
  Pojištění vozu
  04. března 2022|Jana Březinová
  Jak vybrat výbavu na motorku na dlouhé cesty

  Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

 • servis a kontrola motorky
  Pojištění vozu
  01. března 2022|Marek Drahorád
  Jak připravit motorku před sezónou?

  Mezi motorkáři se najdou nadšenci, kteří sedlo svého stroje neopouští ani v zimních měsících. Většina ale motorku ukládá k zimnímu spánku. Dlouhé stání však neprospívá žádným strojům a motorky nejsou výjimkou. K přípravě motocyklu po zimní pauze proto přistupujte svědomitě - citelně tím snížíte riziko poruch i nehod.

 • Jak řešit srážku se zvěří?
  Pojištění vozu
  10. února 2022|Monika Šaríková
  Jak řešit srážku se zvěří?

  Nemusíte nutně projíždět lesem či polní krajinou, aby vám pod koly vozu skončilo zvíře. Jak se zachovat v případě, že není možné střetu se zvířetem či divokou zvěří zabránit? Jak řešit vzniklou škodu a lze se proti ní pojistit?

Potřebujete poradit?


Využijte naše bezplatné poradenství. Naši specialisté jsou vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hodin.

Zavolejte mi
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.