Elektřina kalkulačka

Online srovnání tarifů
  • Srovnání 43 dodavatelů elektřiny

  • Změnou dodavatele můžete výrazně ušetřit

  • Přechod k novému dodavateli ZDARMA zařídíme

  • Vše vyřešíte z pohodlí Vašeho domova

Elektřina - žárovka a zástrčka

Co je elektřina – kalkulačka pro srovnání cen?

Každý měsíc ukousnou velkou částku z vašeho rodinného rozpočtu platby za energie, jako je plyn a elektrika. Kalkulačka vám ukáže, kolik za tyto platby můžete ušetřit. Pokud chcete snížit své účty za elektřinu, ale nechcete se omezovat ve spotřebě, zbývá jen jedno řešení – platit za každou kilowatthodinu méně. A právě v tom případě se vám bude hodit online kalkulačka cen elektřiny. Ročně můžete ušetřit tisíce korun!

Cenový kalkulátor elektřiny je rychlý a jednoduchý nástroj, který zvládne používat opravdu každý. Zadáte základní údaje o své domácnosti a hned uvidíte výpočet úspory na elektrické energii. Díky kalkulačce elektřiny snadno najdete nejlevnějšího dodavatele elektřiny a navíc porovnáte meziroční změny cen.

Jak funguje kalkulačka elektřiny?

Údaje o cenách silové elektřiny v kalkulátoru čerpáme z podkladů přímo od jednotlivých dodavatelů elektrické energie. Můžete se spolehnout, že jsou vždy aktuální. Navíc vám často nabídneme také neveřejné nabídky a speciální akce, které v běžných cenících dodavatelů nenajdete.

Co je potřeba zadat do cenového kalkulátoru elektřiny?

Přesný výpočet elektřiny a porovnání cen u jednotlivých dodavatelů si uděláte nejsnáze podle ročního vyúčtování. Vezměte si k ruce fakturu a zadejte do kalkulačky elektřiny svou roční spotřebu, velikost jističe a kraj, ve kterém bydlíte. Pokud nemáte požadované údaje k dispozici, vůbec nic se neděje – udělejte si alespoň orientační výpočet elektřiny podle velikosti domácnosti a účelu, k jakému elektrickou energie využíváte.

Co ještě umí kalkulačka elektřiny?

Kalkulačka elektřiny vám zobrazí desítky nabídek od různých dodavatelů na českém trhu. Nabídky jsou seřazené podle kvality, protože věříme, že cena by neměla být jediným kritériem při výběru dodavatele. Proto zohledňujeme také spolehlivost a férovost poskytovatele. Klidně si však můžete změnit řazení od nejlevnější nabídky, pokud je pro vás cena rozhodující. Nebo si vyfiltrujte jen vybrané nabídky – například podle délky smlouvy nebo podle názvu konkrétního dodavatele.

Pokud za pomoci kalkulačky elektřiny zjistíte, že platíte více, než je nezbytně nutné, pomůžeme vám přejít k vybranému dodavateli. Změnit dodavatele elektřiny s naší pomocí není složité.

Nezapomínejte ani na plyn – využijte kalkulátor plynu

Elektřina je pouze jednou položkou vašeho rozpočtu. Velkou část tvoří rovněž zemní plyn, a to především v případech, když plynem vytápíte. Na stejném principu jako kalkulačka elektřiny proto funguje také kalkulátor plynu. Srovnáte si desítky nabídek od různých poskytovatelů a během pár sekund uvidíte tu nejlevnější. Díky kalkulátoru plynu tak můžete ušetřit další tisíce korun.