Vybrat dodavatele plynu nemusí být vždy jednoduché. Dnes je jich na trhu na několik desítek a tak je rozhodně z čeho vybírat. Pamatujte, že při výběru dodavatele plynu by neměla rozhodovat pouze cena, ale i jiné faktory. Patří mezi ně třeba férové podmínky či jednoduchost smluvní dokumentace, kontaktní střediska, pozitivní hodnocení, stejně jako například i individuální přístup. K tomu všemu samozřejmě musíme přidat o danou cenu.

porovnání cen plynu


Sazby vám řekne náš porovnávač
Pokud výše uvedené parametry splňuje hned několik dodavatelů, je dobré se začít právě o cenu zajímat. Ideální je samozřejmě využít náš porovnávač. Online zjistíte jak konkrétní informace o dodavatelích jako takových. Zjistíte i to, jaké tarify nabídnou a co pro jejich získání udělat. A že při výběru dodavatele plynu by neměla rozhodovat pouze cena, potvrzuje i fakt, že je možné daný plyn jednoduše poptat, nebo vyřídit online.


Pro nové přípojky, i výměnu
Náš porovnávač se hodí každému, kdo plyn potřebuje. A to jak ve chvíli, kdy plánuje novou přípojku, tak i ve chvíli, kdy není se současným dodavatelem spokojený. Jednoduše si lze porovnat možnosti a vybrat tu, která vyhovuje nejvíce. Trvalá být nemusí, jelikož případné změny není problém provádět v podstatě kdykoliv.