Blog

Renata Badalíková

fallback node
 • Podle čeho vybírat hypotéku - šťastný pár u počítače
  19. dubna 2022|Renata Badalíková
  Podle čeho vybírat hypotéku a na jak dlouho ji fixovat při rostoucích sazbách?

  Vlastní bydlení vám asi nikdo zadarmo nedá a ne každý má tolik finančních prostředků, aby si za ně koupil vlastní dům či byt. Hypotéční úvěr představuje spolehlivé řešení financování bydlení. Rok 2022 bude pro hypotéční trh, díky rostoucí inflaci a intervencím ČNB, velmi zátěžový. Úrokové sazby stoupají a počet zájemců o poskytnutí úvěru prudce klesá.

 • Auto po autonehodě
  18. října 2021|Renata Badalíková
  Víte, jak získat odpovídající odškodnění po dopravní nehodě?

  V roce 2020 bylo podle statistiky evidováno 94 794 nehod, při nichž zahynulo 460 osob, lehce zraněno bylo za rok 2020 přesně 20 880 osob, těžkých zranění bylo 1807. Škoda na majetku dosáhla 72,82 miliard korun. Rok 2020 byl ovlivněn koronavirovou pandemií, takže nehod bylo výrazně méně, než v roce 2019.

 • Starší muž v červeném autě
  14. srpna 2021|Renata Badalíková
  Co byste měli vědět, když budete po havárii používat náhradní vozidlo

  Měli jste autonehodu? A nejste viník? Pak máte, jako každý poškozený, ze zákona nárok na zapůjčení náhradního automobilu, které je hrazené z povinného ručení viníka nehody. Náhradní vozidlo musí být stejné kategorie jako nabourané vozidlo.

Zobrazit starší články
© 2022 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky (ČNB).