Osm kilometrů severozápadně od Kolína ve Středočeském kraji leží spolu s vesnicí Vítězov obec Velim. Zjistili jste, že vám na autu končí technická a hledáte tady stanici technické kontroly, kde by vám „technickou“ prodloužili? Poradíme, kam zajet a přidáme i pár tipů, jak nejen na technické ušetřit.

Kdo je připraven, není překvapen

Ještě před tím, než se vydáte na technickou kontrolu, zavítejte k automechanikům do servisu. Ti většinou poskytují „kontrolu před STK“. Díky této službě mohou odhalit vady, které by na technické nemusely projít. Automechanici však většinou tyto problémy hbitě odstraní a vy si po překontrolování dokumentů, které budete během STK předkládat a složení povinné výbavy, můžete zarezervovat termín.

Ušetřete hned několika způsoby

Během objednávání termínu se zkuste s technikem domluvit na spojení STK s emisní kontrolou. Díky tomu můžete získat výhodnější cenu nebo alespoň menší slevu. Ušetřit ale můžete též na povinném ručení. Stačí si pomocí našeho online srovnávače porovnat ceny pojistek, případně online sjednat výhodnější nabídku.