Kolín – město a obec s rozšířenou působností najdeme na východě Středočeského kraje na řece Labi. Žije zde asi 32 tisíc stálých obyvatel a má rozlohu 35 km². Bydlíte v Kolíně nebo tady chcete nechat prodloužit technickou vašemu plechovému miláčkovi? Poradíme, kam s ním zajet a přidáme pár tipů, jak na provozu vozidla ušetřit.

Jezdit bez platné technické se nevyplácí

Bez platné technické na silnice nemůžete. Pokud byste to přece jen „riskli“, hrozí vám pokuta ve výši 10 000 korun i zákaz řízení. U nového automobilu je nutno technickou provést poprvé po pěti měsících. U staršího vozu pak co dva roky. Cena technické se liší dle města a zaplatíte za ni v průměru okolo 900 – 1300.

Na technickou se připravte

Aby vám SKT na stanici technické kontroly Kolín prodloužili, je dobré nechat auto před samotnou prohlídkou zkontrolovat zkušeným automechanikem nebo ho zavést do autoservisu. Pokud chcete na technické ušetřit a zároveň potřebujete nechat změřit emise, domluvte návštěvu na jeden den. Získat můžete zajímavou slevu nebo lepší cenu.

Tipy, jak ušetřit

A ušetřit samozřejmě můžete taky na dalších výdajích, které s provozem vašeho plechového miláčka neodmyslitelně souvisí. Na mysli máme třeba povinné ručení, jehož cenu si jednoduše porovnáte prostřednictvím naší online kalkulačky. Našli jste lepší nabídku? Sjednat si ji můžete z pohodlí vašeho domova.

Spočítat ceny

Stanice technické kontroly Kolín

STK Kolín spol. s r. o., Ovčárecká 509, 280 02 Kolín, tel. +420 321 724 966

© 2023 Srovnejto.cz a.s., všechna práva vyhrazena.

O zprostředkování pojištění se stará společnost ePojisteni.cz s.r.o. Půjčky a úvěry jsou zprostředkovávány společností Elephant Orchestra, s.r.o. Zprostředkování telekomunikací a energií zajišťuje společnost Tarifomat, s.r.o. Jedná se o společnosti, které jsou součástí Skupiny Srovnejto a jsou držiteli platné registrace České národní banky, případně platné registrace Energetického regulačního úřadu.