Město, kterým protéká řeka Výrovka, nacházející se v okrese Kutná Hora, se nazývá Uhlířské Janovice. Žijete tady a hledáte místo, kam se svým plechovým miláčkem zajet na technickou a prodloužit ji? My vám poradíme nejen adresu stanice technické kontroly Uhlířské Janovice, ale také přidáme pár tipů, jak můžete ušetřit na provozu vozidla.

Předběžná příprava se vyplácí

Abyste nemuseli odejít z technické kvůli ukončení kontroly za nevyhovující stav, domluvte si ještě před ní autoservis, ve kterém vám všechny důležité prvky zkontrolují a popřípadě opraví. Kromě automobilu musíte mít v pořádku také povinnou výbavu, která musí obsahovat výstražný trojúhelník, reflexní vestu pro každého cestujícího a autolékárničku. Nezapomeňte ani na kontrolu dokumentů, které budete během technické předkládat.

Tipy, jak opravdu ušetřit

Předtím, než se objednáte na technickou kontrolu, zkuste si zjistit, zda nemůžete spojit technickou spolu s emisemi. Stanice vám tímto způsobem může poskytnout zajímavou cenu, či alespoň výraznou slevu. Kromě STK můžete ušetřit také na povinném ručení. To pomocí našeho nezávislého online srovnávače, který vám prozradí, zda za pojistku neplatíte víc, než je nezbytně nutné.